New Profile Posts

1. nia
    nia heartrock
    Hej lahko poveš kaj več o bandu... Kje imate vaje, kdaj , mate kej za poslušat?

lp
  2. BlueSan
    BlueSan ancika33
    Če ti je lažje lahko pišeš tudi na lokihve@gmail.com ali pa kontaktiraš na 031 655 597
  3. iza123
    iza123
    Vokalistka išče band za izvajanje coverjev pop, lahko tudi jazz:) Če koga zanima napisi na 031506730 Starost do 25 let če se da:)
  4. Fenderca
    Fenderca
    Kitarist se pridružim pop-rock/rock bandu. Kontakt: rorokopeka@gmail.com/051-252-115
  5. AJEED
    AJEED DIGI
  6. randrumson
    randrumson glinsekm
    Živijo, sem kitarist pa me zanima si pevec mogoče?
  7. iza123
    iza123
    vokalistka išče kitarista/band za izvajanje pop/jazz glasbe
  8. RT5
    RT5 nagajivavokado
    Pozdravljena,

ali glede lokacije pride v poštev tudi Maribor?

Lep pozdrav,

Marko
    1. nagajivavokado
      nagajivavokado
      hm. Načeloma bom med letom v Lj.
      Jul 13, 2018
  9. nagajivavokado
    nagajivavokado
    late night summer melancholy...
  10. Neli
  11. the dar
    the dar
    Je blo že bolš pa slabš tud
  12. julka`s place
    julka`s place aljazzalja
  13. Fossily
    Fossily NoMAD
    Skupina FOSSILY BAND išče klaviaturista - vokalista. Info: 040 650 824, Robi
  14. mondxxi
    mondxxi LiMuBai
    Ok zmenjeno. Pripravil sem mp3, slikco iz albuma, pisatelja, skladatelja... Najbolje bi bilo naložiti s profilom trzalica.com. Kam ti pošljem?
    1. LiMuBai likes this.
    2. LiMuBai
      LiMuBai
      ciglar (at) gmail pika kom =)
      Sep 6, 2017
  15. mondxxi
    mondxxi LiMuBai
    Oj.. imam posnetke (mp3) od pedenjpeda. Na YT je tega bolj malo... oziroma nič. Kakšna je pravno-formalna možnost to kjerkoli objaviti, da bi bil link do glasbe ob akordiranem besedilu?
    1. LiMuBai
      LiMuBai
      Lahko ga dodaš na YT. Ali pa ga pošlješ meni, pa ga jaz dodam preko Trzalica.COM profila. Načeloma nimamo težav z "distribucijo".
      Sep 5, 2017
      mondxxi likes this.
  16. BillieJoe_SLO
    BillieJoe_SLO Calypsek
    Zdravo, da naš bend D'Smokers še vedno iščemo bobnarja. Od kje pa si? Bi prišel na probo? (mi imamo plac v Račah -okolica Maribora, bobni ter vsa ostala oprema+ozvočenje so že notri) Kot si verjetno že sam ugotovil igramo new wave (se pa ne omejujemo preveč glede stila, rekel bi grobo rečeno rock vseh vrst) Moja telefonska je 031 201 539 (pokliči ali napiši sms) Lp, Matija Furlan
  17. cinglcangl
    cinglcangl
    Kitarist isce ;2 kitaro,bas vokal in bobnarja prostor za vaje zagotovljen v mb,pogoj resnost in malo več kot osnovno znanje.info;040 680 505
  18. St. Jimmy
    St. Jimmy
    Kitarist/pevec/pisec besedil/melodije išče resen punk/punk rock bend. Star sem 15. Sem iz Ljubljane/Bežigrad/Župančičeva jama 031310434
  19. BillieJoe_SLO
    BillieJoe_SLO Avsa
    Zdravo, obožujem punkrock zvrst glasbe že od nekdaj imam jo dobesedno v krvi. Imam svoj plac v Račah z vsem ozvočenjem pa opremo, igram kitaro (včasih tud pojem, znam igrat tud bass a me ne veseli preveč). Če si za glasbeno sodelovanje me kontaktiraj na mojo cifro 031 201 539. Lp
  20. maker84
    maker84
    Bobnar iščem band za izvajanje rock,funk,blues itd... Sem iz Krškega. Pišite na kersicmatej12@gmail.com ali pokličite na 040353490.