New Profile Posts

1. obi-andrej-kenobi
    obi-andrej-kenobi
    Even it is easy to live free, what's your defenition of freedom?
  2. SaltyToes
    SaltyToes
    Bend v LJ išče člane-ljudi ki lahko igrajo kitaro,bas,klaviature ali trobento.Vaje enkrat tedensko.Smo usmerjeni v ska,rock,jazz.040851469
  3. Vokal
    Vokal
    Stara sem 23 let, prihajam iz MB in Iščem kitarista/kitaristko za ustvarjanje coverjev, odprta za različne zvrsti glasbe.
  4. adventure
    adventure
    a je kdo...da se ustvari new age band...ELEKTRO . AKUSTIKA...hibrid stare in nove šole.......brez omejitev na zvrsti..
  5. Neli
    Neli
    sem pevka ki išče bend (MB)
  6. nia
    nia heartrock
    Hej lahko poveš kaj več o bandu... Kje imate vaje, kdaj , mate kej za poslušat?

lp
  7. BlueSan
    BlueSan ancika33
    Če ti je lažje lahko pišeš tudi na lokihve@gmail.com ali pa kontaktiraš na 031 655 597
  8. iza123
    iza123
    Vokalistka išče band za izvajanje coverjev pop, lahko tudi jazz:) Če koga zanima napisi na 031506730 Starost do 25 let če se da:)
  9. Fenderca
    Fenderca
    Kitarist se pridružim pop-rock/rock bandu. Kontakt: rorokopeka@gmail.com/051-252-115
  10. AJEED
    AJEED DIGI
  11. randrumson
    randrumson glinsekm
    Živijo, sem kitarist pa me zanima si pevec mogoče?
  12. iza123
    iza123
    vokalistka išče kitarista/band za izvajanje pop/jazz glasbe
  13. RT5
    RT5 nagajivavokado
    Pozdravljena,

ali glede lokacije pride v poštev tudi Maribor?

Lep pozdrav,

Marko
    1. nagajivavokado
      nagajivavokado
      hm. Načeloma bom med letom v Lj.
      Jul 13, 2018
  14. nagajivavokado
    nagajivavokado
    late night summer melancholy...
  15. Neli
  16. the dar
    the dar
    Je blo že bolš pa slabš tud
  17. julka`s place
    julka`s place aljazzalja
  18. Fossily
    Fossily NoMAD
    Skupina FOSSILY BAND išče klaviaturista - vokalista. Info: 040 650 824, Robi
  19. mondxxi
    mondxxi LiMuBai
    Ok zmenjeno. Pripravil sem mp3, slikco iz albuma, pisatelja, skladatelja... Najbolje bi bilo naložiti s profilom trzalica.com. Kam ti pošljem?
    1. LiMuBai likes this.
    2. LiMuBai
      LiMuBai
      ciglar (at) gmail pika kom =)
      Sep 6, 2017
  20. mondxxi
    mondxxi LiMuBai
    Oj.. imam posnetke (mp3) od pedenjpeda. Na YT je tega bolj malo... oziroma nič. Kakšna je pravno-formalna možnost to kjerkoli objaviti, da bi bil link do glasbe ob akordiranem besedilu?
    1. LiMuBai
      LiMuBai
      Lahko ga dodaš na YT. Ali pa ga pošlješ meni, pa ga jaz dodam preko Trzalica.COM profila. Načeloma nimamo težav z "distribucijo".
      Sep 5, 2017
      mondxxi likes this.