New Profile Posts

1. GoodNibba
    GoodNibba Jože Horvat
    Nisem, igram 3 leta. 1,5 leta hodim v glasbeno. Dosti jamam skupaj z bratrancem.
  2. GoodNibba
    GoodNibba Jože Horvat
    Zdravo,

Jaz sem ti pisal za GNR band, pa mislim da mi nisi odgovoril. Jaz sem tisti iz MBja - kitara. Zanima me kolkotočno je do tebe samo povej mi iz google mapsov kolko KM bi blo to za mene če grem iz centra mesta '?
    1. Jože Horvat
      Jože Horvat
      Zdravo, super.. to je kraj Rakican, slab 1km od izvoza avtoceste. Si igral v kakem bandu prej?
      Jul 14, 2020
  3. Luka666
    Luka666
    A je kdo iz Ajdovščine in okolice tle da bi kaj zaigrali?js sem bobnar igram pa tud kitaro..placa trenutno še ni
    1. JernejDrso
      JernejDrso
      Hej. Igram kitaro in sem iz okolice NG. Mogoče pa nam kdaj uspe kaj zaigrati. Kakšno zvrst pa imaš v mislih ?

Lp,
      JernejDrso
      May 5, 2020
    2. Luka666
      Luka666
      Kar pride,brez omejitev
      May 17, 2020
  4. iztok mlakar
    iztok mlakar
    Punk rock in rock.
  5. iztok mlakar
    iztok mlakar
    Išče se kitarist v Ljubljani. Igra se avtorska glasba.
  6. Neli
    Neli
    Sem pevka, ki je zainteresirana v marsikatero zvrst in sodelovanje z resnim bandom v Mariboru.
  7. petra_
    petra_
    Hej, sem pevka, znam pisat komade. Za band se isce kitarist, pianist, basist, bobnar...stari tam nekje 18-24 let iz okolce ljubljane :)
    1. LiMuBai likes this.
  8. VidJ
    VidJ
    Zdravo, sem bobnar, star 22 let in iščem band v okolici Maribora. Igram vse od rocka do metala, sem pa odprt tudi za druge žanre.
  9. Jože Horvat
    Jože Horvat tonymusic
    Zdravo, od kod ste in kaksen stil glasbe igrate? Lp
  10. ana.pav00
    ana.pav00
    Sem pevka, 19 let, iščem band v Ljubljani pojem pop, rnb, jazz, blues, hiphop , (tudi drugih žanrov se ne branim ) tudi rapat znam.
  11. obi-andrej-kenobi
    obi-andrej-kenobi
    Even it is easy to live free, what's your defenition of freedom?
  12. SaltyToes
    SaltyToes
    Bend v LJ išče člane-ljudi ki lahko igrajo kitaro,bas,klaviature ali trobento.Vaje enkrat tedensko.Smo usmerjeni v ska,rock,jazz.040851469
  13. Vokal
    Vokal
    Stara sem 23 let, prihajam iz MB in Iščem kitarista/kitaristko za ustvarjanje coverjev, odprta za različne zvrsti glasbe.
  14. adventure
    adventure
    a je kdo...da se ustvari new age band...ELEKTRO . AKUSTIKA...hibrid stare in nove šole.......brez omejitev na zvrsti..
  15. Neli
    Neli
    sem pevka ki išče bend (MB)
  16. nia
    nia heartrock
    Hej lahko poveš kaj več o bandu... Kje imate vaje, kdaj , mate kej za poslušat?

lp
  17. BlueSan
    BlueSan ancika33
    Če ti je lažje lahko pišeš tudi na lokihve@gmail.com ali pa kontaktiraš na 031 655 597
  18. iza123
    iza123
    Vokalistka išče band za izvajanje coverjev pop, lahko tudi jazz:) Če koga zanima napisi na 031506730 Starost do 25 let če se da:)
  19. Fenderca
    Fenderca
    Kitarist se pridružim pop-rock/rock bandu. Kontakt: rorokopeka@gmail.com/051-252-115
  20. AJEED
    AJEED DIGI