alison

Discussion in 'Bend te išče / ti iščeš bend' started by vintage, Sep 13, 2018.

1. vintage

vintage New Member

Zivijo
    Men me zanima ce je kdo resnicno v bluegrass oz.country..(pa brez tistih komentarjev od "umetnikov" - da je bluegrass enostavna zadeva)....nasplosno mislim na Alison Krauss in seveda na country legende Vince Gill,randy travis(zal je ze dozivel srcno kap),garth brooks,travis tritt.....in ostale.
    Osebno sem resniscno lenoba,ocitno me mora nekdo mal zbudit, ali resni bend....
    Ce kdo misli delat na takemu projektu bi bil vesel ga spoznat....
    seveda glasba ne pozna meja,...tam so tudi legende mark knopfler,chris rea in ostali....in seveda prelepi blues(vse se tam zacelo v delta blues)...
    ....zal brez enih hard rock,heavy metal.........

p.s. "if tomorrow never comes " je original od Garth Brooks
    pa tudi Alison Krauss - When You Say Nothing At All

Last edited: Sep 13, 2018
  2. mondxxi

mondxxi Super Moderator Staff Member

Zivijo vintage.
    Ko boš spoznal tak bend, me lahko pocukate za nizke frekvence igrat.

3. protein

protein Member

Ops,nekomu je zadišalo
    Brad Paisley,Hunter Heyes,Jake Owen,Chris Brown,James Wesley,Luke Bryan,....?
    Ali res samo modratrava=plavatravazaborava
    Pred časom sem iskal člane za tako zvrst in obupal...imel pa v mislih od Billboard hot country,pa vse navzdol...pač južnjaki

4. Starbon

Starbon New Member

Mene bi tudi zanimala takšna zvrst, prispevala bi lahko vokal (po potrebi tudi akustično ritem kitaro).

5. Crunch1234

Crunch1234 New Member

Jaz bi tud bil za...
    Spilam kitaro in imam dosti izkusnje z country muzko...
    Cash, Nelson, Rogers, Cyrus... Ce ste za, pm.

Last edited: Sep 17, 2018
  6. vintage

vintage New Member

zivijo
    resnicno sem pozitivno presenecen na odziv tega oglasa....sem v teh dneh poskusil dobit plac in vas povabil,zal pri nas je vse komplicirano...pac mala svica. Kar se mene tice ocitno bo pri meni samo hobi,zal....upam da se boste med sabo ze zmenili in kaj resniscno ustvarjali oz.zaigrali...

Last edited: Sep 20, 2018

Share This Page