Cesarica - Oliver Dragojevic

Discussion in 'Ugotavljamo tablature' started by onlinek3xxx, Jan 18, 2014.

1. onlinek3xxx

onlinek3xxx New Member

Lep pozdrav, jst imam pa nekaksno tezavo in sicer, imam tablature za pesm cesarica,vendar se mi nikakor ne slisi prav, pa bi rabil malo pomoci, ker nevem ali so tabsi malo mimo ali je z menoj kaj narobe =)...

Tole se teli tabsi za prvi delcek pesmi, vendar recimo, da se mi prva se slisi nekako ampak ko pridem pa do asus4 se mi pa ne slisi vec podobno nicemur...Ali je mogoce kdo toliko prijazen in malo preigra na svoji kitari in malo pove kako se pri njemu slisi....Sem odebelil kjer mi dela tazave...

Lp Rok
    [tab]
    Verse 1/3/5:
    D G Asus4/A Bm
    --2------------------------------------------------------------0--------0--2---|
    --3-------------3---2----2---0---2---3--2---2-2--3--3h5-------3---3-----------|
    --2---2---2------------------------------2---------------------4---------------|
    --0--------------------------------------2-------------------------------------|
    -----------------------------------------0---------------------2---------------|
    -------------------------3-----------------------------------------------------|

G Asus4 D
    ---------------------------------------3---2--------------------|
    --0--0--0--0----0-----------------------------------------------|
    -----------------------2--2-0----2------------------------------|
    ---------------------------------0------------------------------|
    ----------------0-----------------------------------------------|
    --3-------------------------------------------------------------|
    [/tab]

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Najprej si preberi tole, da te ne bo naslednjič frustriral kako ti razmeče tablaturo, ko jo nalimaš na forum: Kako pravilno objaviti akorde ali tablature na forumu

Potrm pa se prebij čez tole množico tabov in GP datotek, ki sem jih našel na 2akordi.net
    cesarica - najstarejše verzije v uradnem arhivu tabov
    cesarica - najstarejše verzije v uradnem arhivu GP datotek

potem pa še cel kup nerazporejenih, kjer so zraven še nekateri komentarji iz katerih boš upam našel tudi kaj zase:
    Cesarica GP
    Cesarica GP
    Cesarica GP
    Cesarica
    GP
    Cesarica GP
    Cesarica GP
    Cesarica
    GP
    Cesarica GP
    Cesarica GP
    Cesarica Akordi s tabom

GP oziroma Guitar Pro datoteke odpira GuitarPro ali tuxGuitar: če slučajno nimaš inštalirano si postrezi iz dolpotega

3. onlinek3xxx

onlinek3xxx New Member

Kaj naj recem, hvala ti, sem iskal na googlu pa nekako nisem prisel do 2akordi strani...

Hvala

4. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

2akordi se še vedno uspešno izogiba googla. Če te še kdaj prime kaj iskat tam se je pametno registrirat, ker samo registrirani člani imajo pravico do "Pretrage".

Share This Page