Danes je moj dan - Kingstoni

Discussion in 'Ugotavljamo akorde' started by jakat007, Nov 11, 2015.

1. jakat007

jakat007 New Member

Pa še tuki prosim :D Hvala

Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Pridi bliže brez sramu Naj sonce liže tvoj tatoo Gremo vamos alla plaza Tam na bazenu že dogaja Šampijoni senorite Party je prava bomba Za avanturo Ne glej na uro Življenje mamo Le eno samo Pridruži se Povej na glas Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Onanana Onanana Onanana Uživam ga Onanana Onanana Onanana Uživam ga Musika navija, osvobaja Pisani baloni in papaya Najti svoje sanje tu Ultra huda je sezona Tresejo se hude rite Party je prava bomba A ni alarma Predobra karma Vsa nasmejana Pridruži se Povej na glas Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Onanana Onanana Onanana Uživam ga Onanana Onanana Onanana Uživam ga Pridruži se Povej na glas Pridruži se Povej na glas Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Danes je Moj Dan Naj ostane sončen nasmejan Onanana Onanana Onanana Uživam ga Onanana Onanana Onanana Uživam ga

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

če natakneš kapodaster na 1. polje igraj:

kitica: F#m D A E
    refren: D A F#m E

sicer pa seveda pol tona višje
    bom kasneje spisal in dodal tudi v dolpoteg

PS
    kako ti ke uspelo besedilo tako zelo zbrkljat (pa še par vrstic manjka) , ko je pa pod YT posnetkom čist OK urejeno komplet besedilo?

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Share This Page