Hrošči in napake na V2

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by LiMuBai, Mar 25, 2007.

1. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Seznam do sedaj ugotovljenih hroščev:

- v Internet Explorerju (IE6) se večkrat pokaže prazna bela stran;
    - v IE kričač ne deluje pravilno (ne prikaže novega sporočila in nanj ne opozori);
    - v arhivu akordov/tabulatur šumniki (Š,č†,Ž) niso pravilno razporejeni po abecedi;
    - v bonbonču "Prijava" se meniji odprejo v premajhnem zaslonu (tabeli Zadnje na forumu in Zadnji komentarji ne izgineta);
    - določeni linki na forumu ne delujejo, ponekod na forumu niso vidni šumniki.

Prosim, da tukaj objavite vse napake in hrošče, ki jih boste našli na portalu.
    Za šumnike nam ni treba pravit, ker že vemo ;)

Predloge bomo izbirali malce kasneje samo, da odpravimo vse hrošče, če vam je prav ;)

Last edited: Jul 21, 2010
  2. mare.kravos

mare.kravos New Member

Ko sem resetiral moj stari user se mi je uporabniško ime spremenilo iz mare_ na mare.kravos. Baje se ga ne da nazaj spremenit (piše v FAQ).

Se je mogoče še komu zgodilo kaj podobnega?

3. LiMuBai

Da se preko admina.
    Povej mi kaj rabiš preko ZS.

4. mondxxi

mondxxi Super Moderator Staff Member

Ko se logiram, se mi tanova stran ne obnovi. OS=XPpro_SP2, brskalnik IE 6.0
    Torej, po vnešenem username in password napiše:"Dokončano", vendar je stran prazna-bela. Po ročnem Reload-osveži F5 pa je vse ok.
    Je to problem strani ali mojih nastavitev?
    lpmondxxi

5. mondxxi

Editiram:
    Zanimivo je da se mi ravnotako ne obnovi ob oddaji ali editiranju posta.
    Ko pritisnem "Post quick reply" ostane vse enako... in šele po osveževanju vidim, da je post res oddan-editiran.
    Še kdo s takšnimi problemi?

6. NUFAN

NUFAN Forum Administrator Staff Member

To sem v IE-ju jaz tudi opazil, ampak sem mislil, da je pri men kaj narobe.

7. LiMuBai

Piškotki.

Izbrišite ter probajte ponovno.

8. mondxxi

Izbris piškotkov ne pomaga.

9. LiMuBai

OK, bom potem sam tudi zvečer preveril v IE kako in kaj.

10. zrin

zrin Member

Pomoč pomoč..
    Mene pa zanima kako to, da sem na foruum prijavljen na glavno stran trzalice pa se nemorem prijaviti =(

11. LiMuBai

Sem ti že takrat v kričaču napisal, da probaj izbrisati piškotke od te strani in če si dostopal do stare strani preko dreamhost.trzalica.com domene tudi te.

12. zrin

zrin Member

sm poskusu pa ni pomagalo...
    še vedno nekam čudno me upiisuje ma saj to, da sm upisan...

13. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

Veš kaj probaj: pejt na prvo stran ("Domov") in se spodaj prijavi... potem klikni "Forum" v glavnem meniju in ko se ti forum odpre poglej zgoraj, če si še vedno prijavljen. Če nisi, potem se še enx prijavi (na Forumu). Nekej tazga sm jest nardil in mi zdej vse dela;)

14. plinkplonk

plinkplonk Member

So mi rekli naj kle napisem...

Pri skoku na naslednjo stran v topicu se nova pogosto odpre blank.
    Prav tako pri skoku v naslednjo temo, urejanju, naprednem urejanju...ma kr povsod.

Stran me po dolocenem casu sama od sebe odregistrira.

Aja, pa kako oznacim poste za brisanje (ne najdem kje se to naredi - mogoce se je zgubila ta funkcija)?

Ce se se kaj spomnim, napisem.

LP

plinkplonk

15. Stingray

Stingray Super Administrator

- blank strani: Ali za brskalnik uporabljaš IE (Internet Explorer) in katero različico (6-ko ali ta novo 7-ko)? FF (Firefox) nima teh problemov, na IE pa res imamo težave. Dokler se ne reši tega hrošča, ti predlagam brskanje z FF.

- odregistrira: LiMuBai mora v forumu podaljšati sejo. Recimo iz 15 minut na pol ure. Tudi mene moti prekratka seja.

- posti za brisanje: obkljukaš majhen bel kvadratek v desnem zgornjem kotu sporočila in potem na dnu teme poiščeš kvadrat nad katerim piše "Moderation". V njem nato izbereš "Delete posts" in nato "Go". Ker nimam dostopa do administracije foruma ne vem ali ti je LiMuBai dal to pravico v Klavirskem kotičku. Če ni, ga spomni.

16. plinkplonk

plinkplonk Member

Ne sj mam firefox, sicer je zdej precej bolš (samo kadar hočem odgovorit, pa če nisem loginana, dobim blank).

Mislim da sploh nimam nobenih kvadratkov in možnosti za moderiranje, zgleda da moram LiMuBaia opomnit.

Tnx

plinkplonk

17. prowler

prowler Senior Member

Ko prebereš enkrat temo, je ne označi kot prebrano.

18. TomB

TomB New Member

Ko Trzalico.com odprem sem naenkrat prijavljen kot Number8.Problem pa je, da prisežem, da se nisem nikoli prijavil kot on(Number8).Pa tudi izpisati se ne morem.Šele ko grem na forum se prijavim kot sakic23.To se mi zgodi samo takrat, ko grem na trzalico.com preko nekega linka, natančneje to je link kateri mi odpre
    Iskanje akordov in tabalatur in ne če trzalico odprem kot www.trzalica.com. Mene
    samo zanima zakaj sem neki drug uporabnik in zakaj se mi ne da izpisati iz tega uporabnika vendar v forumu nisem prijavljen tako kot on in ko se prijavim s sakic 23 sem tudi kot on naenkrat prijavljen na domači.

19. LiMuBai

Poizkusi izbrisati piškotke in zgodovino.

Če imaš FireFox:
    Ctrl + Shift + Delete

Internet Explorer:
    Orodja - Internetne možnosti - potem pa malo prečekiraj tabse, ki jih imaš.

20. For

For Active Member

Pri meni še zmeraj ne dela "Zapomni si me" :mellow:

Explorer 7 uporabljam.

Share This Page