Hrošči in napake na V2

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by LiMuBai, Mar 25, 2007.

1. zingy

zingy Member

Jaz imam na forum zgolj eno pripombo - od pogostejĹĄih obiskov me odvrne preveliko ĹĄtevilo osnovnih oddelkov. Sam bi zmanjĹĄal ĹĄtevilo za polovico, kar bi naredilo veliko prijazneje nekomu, ki Ĺželi hitro in pregledno obiskati stran. Me spominja na menije v starih Motorolah, kjer si imel po 10 podstrani in drevo menijev razvejano bolj kot enačbe naprednih algoritmov :(

4 sobe testi kitar? Mali oglasi in potem ločeno ĹĄe "bend iĹĄče" "iĹĄčem bend" etc.? Nekatere sobe imajo zaradi svoje specifike zgolj 1 do 2 temi letno. Bilo bi dobro malce pregledovati statistiko ustvarjanja tem in ustrezno prilagoditi razporeditev oddelkov.

2. For

For Active Member

PogreĹĄam disco lučke za privat sporočila! :(

Velikokrat spregledam privat sporočilo zaradi tega .... :)

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Jaz tudi

4. zingy

zingy Member

Jaz prav tako! Sem Ĺže 2 spregledal :(

5. NUFAN

NUFAN Forum Administrator Staff Member

Ravno par dni nazaj sem NoMAD-u potoĹžil glede tega, ko sem spregledal njegov ZS. Torej, Stanko, kje si ;)

6. NoMAD

Stanko je izvoljen. BTW čestitamo!

7. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Par dni ĹĄe prosim, ker je malo guĹžve te dni =)

Tnx drugače.

8. zingy

zingy Member

Ok, ne morem poslati enemu uporabniku sporočila, ker ima prepoln predal. Tudi opozorila, da ima prepoln predal, mu ne morem poslat. In dokler ne bo odpiral predala, ne more vedet, da ima prepoln predal. Prav tako ga na to, da naj odpre predal, ne opozarja nič, ker ne dobiva opomnikov o novih sporočilih, saj mu niti ne morejo priti v predal. Kdo je nastavil tako brihten Catch-22??? (Smokey MCPot je uporabnik, ki mu želim poslat sporočilo, gre pa se za prodajo volume pedala... tako da prosim, uredite čimprej)

9. NoMAD

Se sicer povsem strinjam s tvojimi ugotovitvami in načelno bi ti lahko pomagal liMuBai, če in ko bo to prebral. Jaz ne morem. Sicer pa glej ZS...

10. LiMuBai

Preveri.

LP, L

11. zingy

zingy Member

Zdaj pa je šlo poslat. A drugače lahko admin sporoča uporabniku, da naj si izprazni nabiralnik, če le-ta ne more sprejemat nikakršnih sporočil zaradi zabasanega nabiralnika?

12. LiMuBai

Lahko preko Javnih sporočil na njegovem profilu ali pa da pošlje administrator uporabniku na mail, ki ga je uporabil ob registraciji.
    Sam Forum ti javi, če imaš zabasan nabiralnik.

13. zingy

zingy Member

Aaaa, vidiš, tega nisem vedel. Potem pa je gruvi!

14. Guitarist

Guitarist New Member

Kaj se dogaja s stranjo? Bo še kdaj takšna kot je bila? Sam sem namreč želel si malo ogledati teorijo igranja, pa je skorajda nemogoče brati in se "učiti", saj je vse zelo nepregledno in tudi slik sploh ne prikazuje.

15. LiMuBai

Bo.
    Se opravičujemo ampak baše nas pomanjkanje časa.
    Se bomo potrudili, da jo čimprej spravimo na "delovno temperaturo".

16. NoMAD

Dolpoteg na glavni strani Trzalica.com sedaj deluje. Tudi sekcija "Šola" in "Akordni krog" bosta kmalu nazaj.

Share This Page