Iščem člane za ustanovitev Guns N Roses tribute band

Discussion in 'Bend te išče / ti iščeš bend' started by Jože Horvat, Dec 30, 2019.

1. Jože Horvat

Jože Horvat New Member

Sem bobnar in rad bi ustanovil GNR tribute band, zato vabim k sodelovanju tiste, kateri si želijo doživeti najboljši odziv publike(kar že sami veste). Iščem vokalista, 2 kitarista, basista in klaviaturista. Prihajam iz prekmurja, imam plac za vaje in iskušnje. Javite se iz 02 območja ( če si oddlje in imaš voljo-dobrodošel)
    041398020 Jože

Last edited: Dec 30, 2019
  2. Maly Dasa

Maly Dasa New Member

Zanimivo, ...
    bi se pridružil -kitara.
    041357633 Dani

3. Jože Horvat

Jože Horvat New Member

Zdravo. Vse dobro v leti 2020 :) malo mi povej odkec si, ge si kaj spilo, ka dobin nekso predstavo :)

4. Maly Dasa

Maly Dasa New Member

Zdravo, enako vse naj v 2020.
    Star sem 51 let, iz G.Radgone in brez iskušenj - nastopov.
    Kitaro igram ljubiteljsko od 14 leta in sem 100% samouk, not ne poznam, berem pa tablature.
    Večinoma sem igrak akustiko večinoma na posluh, zadnjo leto in pol pa sem preklopil na električno, všeč mi je smer blues.
    Od G&R na akustiki igram nekaj največjih komadov, njihove solaže v mojem repertoarju pa so:
    Knockino on H... , Don't Cry, Sweet Child of Mine, Nightrain
    Od solaž v 99% igram še sledeče:
    You Shook Me All Night Long, Hotel California, Stairway to Heaven, Smoke On The Water,
    skratka, pentatonica ni težava, je pa Jimi Hendrix največji as med vsemi.
    lp
    Danijel

LiMuBai likes this.
  5. GoodNibba

GoodNibba New Member

Zdravo, sem kitarist. Bi bil za akcijo, vendar v MB. Kje bi bile vaje ?

6. Jože Horvat

Jože Horvat New Member

Zdravo, jaz prihajam iz bliznje okolice ms..imam prostor za vaje..za vaje bi se dogovorili, najprej je treba ljudi skup zbrat :) super..kitara kot slash ali izzy? :)

7. Maly Dasa

Maly Dasa New Member

Je kaj novega glede G&R tibute.
    Je še aktualno?

8. Jože Horvat

Jože Horvat New Member

Zdravo, zal moram povedat da je odziv slab..samo ti si se oglasil..takka da zarnkrat nic novega..zelja se naprej ostaja in ko bo kaksen premik se ziher oglasim. Do taktat pa..dosta dobrih vezb :)

9. GoodNibba

GoodNibba New Member

Se opravičujem, ni mi javilo, da ste mi odgovorili :s Ja, jaz mam energijo špilat ! Mi je vseeno kak igram, vse treba znat igrat, tako da se muzika čuje original, pa še kaj zimprovizirat ... :D

10. Jože Horvat

Jože Horvat New Member

Zdravo, super da je se želja :) od kod si?

11. GoodNibba

GoodNibba New Member

Ti odpišem po mailu

Share This Page