iščem dobre rock n roll bende

Discussion in 'Iščemo besedilo ali naslov / izvajalca pesmi' started by basist92, Sep 30, 2007.

1. basist92

basist92 Guest

iščem dobre rock n roll bende

žijo!

jst iščem rock n roll bende.dobro mam že rolling stones sam ne seče tko dobro zame.kar seče zame je status quo ki je bolj rock.mi lahko naštejete nekaj podobnih primerov kot je status quo?

hvala

2. matej2

matej2 New Member

CCR (Creedence Clearwater Revival

3. basist92

basist92 Guest

ma te tudi imam.še kašni drugi?

4. bizy46

bizy46 Member

Chuck Berry, AC/DC, Led Zeppelin(komad Rock n Roll,...) , Lynyrd Skynyrd(nekateri komadi npr.: Gimme three steps), Beach boys...

5. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Tega kar ti tuki kao hočeš ne boš dobil, vsaj ne v obliki kot si domišljaš...

Percepcija glasbe, sounda, rock n roll (če hočeš) je sila subjektivna stvar... še najbližje temu kot te jaz razumem je bil projekt "Pandora", zasnovan kot internetni radio, kjer poslušaš glasbo sorodno nekemu izvajalcu, ki si ga vnesel kot tagg. Spomnim se da sem si sam izbral ravno Statuse in potem poslušal cel diapazon muske s sorodnim zvokom, stilom itd

Žal zadeva v evropi ne deluje več... (ameriške avtorske fore)

Cela zadeva je temeljila na takoimenovanem Music Genome Projektu, kjer so razvrščali glasbo po celi vrsti značilnosti od zvoka, do ritma, vplivov itd... tako da sem na ta način dejansko slišal cel kup Statusom sorodne muske... Pandoro pozna tudi wikipedia .

Brez zamere in z vsem spošzovanjem do našega članstva - sam od ene par mulcev, ki mislijo da vedo kaj je razlika med rockom in rock n rollom, ne boš dobil tega kar iščeš. (btw - tudi sam tega še ne vem, al pa se mi sam mal sanja)
    in še...
    Pred par tedni sem naletel tudi na eno sorodno stran, ki deluje kot internetni radio in vleče neke stilske korenine, tako da si dokaj natančno lahko izbereš žanr, ki ti je pri srcu... žal si zadeve nisem označil in ti svetujem kakih 10 minut googlanja... nekako se mi dozdeva da je blo v nazivu strani ena kratica... kao FM radio, al music, pa zdo fleševsko naspidirana je bla...

velik sreče in LP

6. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

sem najdu ta frdaman radio, sem ga mel vseen v bookmarkih

KLIK

klikni zvrst Rock... potem pa mal raziskuj...

Share This Page