Iščem ljudi za ustvarjanje ali band

Discussion in 'Bend te išče / ti iščeš bend' started by nagajivavokado, Jun 27, 2018.

1. nagajivavokado

nagajivavokado New Member

Že en čas se ukvarjam s petjem, do sedaj sem tehniko dobila na področju zborovskega petja(tam smo imeli razne skupinske in osebne vokalne tehnike ipd), vendar sem z petjem/učenjem kitare pričela vedno bolj izoblikovati lasten stil izražanja in ugotovila, da bi rada ustvarjala po lastnem ritmu in z ljudmi podobnih želja.
    Potrebovala bi : basista,rhytm kitarista, lead kitarista za osnovo. Za finese(pride lahko v poštev kasneje) pa klaviature kakšno vijolino, flavta, mandolina, banjo, kahon, kraguljčki in še kakšna ljudska glasbila.
    Zaenkrat pa žal nimam na voljo prostora za vajo.

Izvajalci in žanri, katere največkrat poslušam in sama kdaj izvajam :

Angus and julia Stone (indie folk), Devendra Banhart (freak folk,psihadelični folk,folk rock), fleet foxes (indie folk,baroque folk), This is kit (folk rock),Men I trust (indie-elektro pop, dream-pop), Tiny Ruins (indie folk), The velvet underground (experimental,avandgarde,art rock), Sufjan Stevens (indie folk,baroque pop), Laura Marling (folk,folk rock), Trespassers William (indie folk,dream pop,shoegaze),Courtney Barnett (indie rock), Kurt Vile (indie rock,indie folk, lo-fi), Tomaž Pengov, Čedahuči,Jefferson Airplane (psihedelični rock, acid rock,folk rock), Galaxie 500 (slowcore,dream pop, indie rock), Lucy Rose (folk rock,indie rock), Massive attack (trip hop), Mojave 3 (dream pop, indie folk, alternative country), Olivija- Severa Gjurin, Soko (new wave, indie pop,indie folk), Mazzy Star (neopshedelični rock, indie),....

Priporočam, da si predvajate te linke, boste si tako najlažje predstavljali na kaj približno ciljam. [​IMG]

https://www.youtube.com/watch?v=ONIJXHvoynw&list=LLTjU2jtB-0UcpMIM9DdXYvg&index=58&t=0s

https://youtu.be/xrfVaPNMCM8

Kontakt : zarja.pompe@gmail.com

Last edited: Jul 13, 2018 at 3:08 PM

Share This Page