Kitarist išče/sestavlja bend

Discussion in 'Bend te išče / ti iščeš bend' started by TheDarkSpirit, Mar 1, 2024.

1. TheDarkSpirit

TheDarkSpirit New Member

Živjo,
    Sem 17-letni kitarist iz Ljubljane. Kitaro igram že približno leto in pol, zanimajo me pa skoraj vse zvrsti, od bluesa in starega rock n' rolla vse do metala. Zdaj sem na tej stopnji, da mi kakšen Bon Jovi, CCR, AC/DC ne delajo prevelikih težav, komadov sicer še ne znam posebej veliko, se pa lahko brez posebnih težav naučim pesmi take težavnosti. Iščem band oziroma preostale glasbenike iz Ljubljane ali okolice, podobnih starosti ter s približno podobnim znanjem ter interesi, da bi skupaj igrali ter napredovali. Igrati bi si želel na začetku coverje, kakšen hard rock, southern rock, blues rock... (AC/DC, Lynrd Skynrd, ZZ top, tudi kakšnega Hendrixa...), kasneje tudi kakšen heavy in thrash metal (Iron maiden, Metallica...). Moj cilj je, da bi kasneje ustvarjali tudi avtorsko glasbo, in sicer neko kombinacijo heavy metala, hard rocka in bluesa.
    In še en video-Fortunate Son:

2. DesertRockMetal

DesertRockMetal New Member

V Ljubljano se stalno preselim šele aprila 2025, a do takrat se lahko od ponedeljka do četrtka tam vseeno nahajam. Med julijem in avgustom sem sicer zasedena. Sem kitaristka, z približno leto in pol izkušenj. Zaenkrat znam bolj rhythm kot lead, tako da če bova kdaj skupaj igrala, moraš biti ti lead kitarist. Če te zanima mi pošlji sporočilo v DMs ali pa na email: ironition@gmail.com

3. Metla_1m

Metla_1m New Member

Pozdrav
    Mogoč sm mal pozn sam sm oseba iz okolice Cerknice in sem med letom sicer v dijaskem domu v ljubljani in bi se dalo kej zment sm bl za Thrash, Goregrind, Punk, Indie sam se bo dal kej zment no ja drgac igram ze 2 let in delam tud svojo musko najdš na BandCamp pod Metla in ja to je to piš mi na crtcru8@gmail.com

Share This Page