))), čista nostalgija. Glede na to, da nisem iz mlajĹĄe generacije, mi je tale pesem Draga Mlinarec-a zelo poznana. Ko smo, kot mladinci, začenjali igrat kitare, je bila ta pesem, pa Dylanov Blowin' in the wind, pa Domicljev Gospod direktor in podobne, redno na sporedu. Je pa Ĺže res dolgo nisem sliĹĄal in super, da si jo potegnil iz naftalina.
res je smeĹĄno hehe... Mislim predvsem na list Odigrano in odpeto je qlsko, pripomba gre predvsem mikrofonu ki ma svoje specialne efekte
Po mnogih letih ĹĄkripanja in ĹĄumenja vam dovolim da pokomentirate tudi kvaliteto posnetka Cannon EOS 500 in Upam da vas moja mična pojava ni zvrnila v nezavest.
Cannon EOS 500 : opa ..je tudi nekaj fotografa v tebi ....kaj? Si si kar privoĹĄčil ....sploh ne zgleda slabo. :huh: Prav fajn za spremembo ....ni ĹĄumenja. Lepa pesmica, prvič jo sliĹĄim.... Bravo! Dober nastop! :24:
Lepo je videt čedalje več videov Trzaličine druĹĄčine Pesmi ne poznam.. ampak v tvojo izvedbo mislim da noben ne more dvomit
Jaz pa fotografija ne greva skupaj. Za tale fotič sem ta zadnji ki ga uporabljam v familiji. Men je vedno brezveze lovit trenutke, ki sicer potem ostanejo na sliki, a ti zaradi tega ker jih loviĹĄ v objektiv spolzijo skozi Ĺživljenje. Komad je pa star ja... Nobody's Child v originalu in ga je pri nas dokaj uspeĹĄno pela Majda Sepe. Za***an je pa zato ker se dvakrat dvigne za pol tona. Zato brez plonkceglca tega ne morem odĹĄpilat - no way!
Men je vedno brezveze lovit trenutke, ki sicer potem ostanejo na sliki, a ti zaradi tega ker jih loviĹĄ v objektiv spolzijo skozi Ĺživljenje. Zakon, resno zakon .
[YOUTUBE]X36fDQs7WZ8[/YOUTUBE] Nekdo me je izzval ... Nisem sicer ravno zadovoljen s tole izvedbo, a takole nekako imam Julijo zpečeno v malih moĹžganih. Na par mestih grem pač mal po svoje.
Prenizko, zelo prenizko! Sploh ne morem verjeti da se to lahko zgodi tvojem globokem glasu ..... Če bi dal capodaster na drugo ali tretje polje, bi bilo veliko boljše. Poskusi prosim.
Tele pesmice najbrĹž nikol ne bom znal bistveno bolje izvest. Stari trzaličarji ste se tegale verjetno Ĺže naĹžrl - za novejĹĄe pa naj povem da gre za kar se le da avtorski izliv.
Sem hotel sliĹĄati ĹĄe prvo verzijo tele pesmi, ko si jo predstavil tukaj ampak je očitno tisti post ĹĄel v internetna nebesa... Kakorkoli... lepa izvedba!!! Zdaj pa samo ĹĄe podlago naredi v GPju in se pohecaĹĄ malo z vizualizacijo kot si to naredil s Ĺ tepanjskim naseljem in boĹĄ imel avotski komad in videospot
K sreči box.net nima teh problemov: Cela mapa: http://www.box.net/shared/fruifza9p3. Sam noben ne bo ĹĄel vsega posluĹĄat pa ĹĄe not so ĹĄe GP fajli itd tole je recimo ena iberodmevna verzija ... http://www.box.net/files#/files/0/f/25969702/1/f_269280924 pa ĹĄe ena bol pop čez GP sintetiko:http://www.box.net/files#/files/0/f/25969702/1/f_272383832 tle me Alex in Toni ĹĄe nista učila bobne ĹĄpilat - kdaj udari snare itd...
Mama Cass me preganja ?�e dva dni s tole pesmico, ki se je nikakor ne morem znebit. Zato sem jo ??el posnet... [MP3]https://soundcloud.com/trcalica-7-com/dream-a-little-dream-of-me-01[/MP3] Potrudil sem se in posnel vokal posebej, pa me vseeno jezik matra in sem se parkrat lepo zafecljal.... "tilingu tidondi" = "to linger till dawn, dear" To pi??em za koraj?�o tistim, ki mislijo da so edini ki jim angle??čina dela probleme