Pesmi za začetnike

Discussion in 'Ugotavljamo tablature' started by *kitara*, Mar 9, 2011.

1. *kitara*

*kitara* New Member

mi lahko kdo prosim pove katere so lahke pesmi za igrat po tablaturah al katero ste se vi najprej naučili igrat
    hvala :huh:

2. *kitara*

*kitara* New Member

prosim za tablature ki se jih da igrat na akustično ali klasično kitaro znam pa Ĺže zaigrat pesem hey there delilah =D

3. mondxxi

mondxxi Super Moderator Staff Member

Snemaj Hey there delilah. Daj za posluĹĄat. Ko sliĹĄim, dobiĹĄ "tablature" primerne tvojemu znanju.
    BTW: Vse tablature se da igrat tako na akustično kot na klasično in električno kitaro.

lpmondxxi

4. protein

protein Member

Moj prvi komad je bil Jesen v meni. Takrat mi je bil res dober (daljnega leta, mislim da 95). Imel sem naprintanih oz. skopiranih nekaj pesmi in vadil; večinoma je ĹĄlo za kombinacijo C G a F. Druga pesem je bila Vetra tih ĹĄepet (priredba) in pa Elvis-Can't help falling in love in Stand by me, zatem je pa priĹĄel cel album Nirvane,..naprej se pa ne spomnim...
    Osebno preferiram recimo ritem Nisem več s tabo, ker je lahek, pa morda Je v Ĺ iĹĄki ĹĄe kaj odprtega, potem La Bamba (ritem)...skratka nekaj v kombinaciji z F barejem, ker bo ĹĄlo od tam hitreje...ko imaĹĄ enkrat ritem v prstu, greĹĄ pa na solo...
    Pa čeprav se bo sliĹĄalo čudno, poj zraven brenkanja, laĹžje je (tudi jaz sem si, pa nimam vokalnih sposobnosti)

Share This Page