Pijan od tvoje ljubavi (avtorska skladba)

Discussion in 'Ekshibicionisti' started by PRR, Aug 4, 2018.

1. PRR

PRR New Member

For, the dar and LiMuBai like this.
  2. the dar

the dar Senior Member

Všečna :)

3. PRR

PRR New Member

Hvala. Malo zajebancije po srbsko in po treh pirih. :)

4. For

For Active Member

Lepo, lepo ... :)
    Fina pjesmica

Malo me je zmotilo ovo "po srbsko" a ne poješ ravno v srbskem (bom rekel) narečju ali jeziku ...

Prva beseda "vrijeme"... srbsko bi bilo "vreme"

-"umjesto da te zagrlim" - srbsko bi bilo "namesto" ili umesto" (tudi jaz nisem prepričan)

- "nježno" - "nežno"

- "vidjet te" - "videt te"

Ne me narobe razumet. Nisem noben nacionalist ...sem zagriženi Jugosloven, in v teh primerih ko moram označit SVOJ jezik še vedno napišem "srbskohrvatski-hrvatskosrbski", ili jugoslovenski jezik.

Ne vem kako je pri tebi ....samo zmotilo me je to, ker nisem slišal srbski jezik v tvojem petju.

Vse najboljše ti želim. Skladbica je super ...najbrž bi bila hit, če bi jo uspel nekam spraviti.

LiMuBai likes this.
  5. PRR

PRR New Member

@For: hvala za kritike! Moram pa razočarati, namreč besedilo in pesem (dve kitari nasneti) sem sestavil sam, pel pa je avtentični Srb iz Bajine Bašte. Sicer je to na meji z Bosno, ampak je še vedno srbske narodnosti. Dobil sem ga čisto po naključju, ko smo bili na dopusti v nacionalnem parku Tara. LP

6. For

For Active Member

Eto vidiš...zato jaz temu rečem srbohrvaščina. Ko en srb "pjeva" in ne "peva" je najboljši dokaz kako so vse tele delitve devedesetih ena velika bedarija.
    Pozdravi ga in reč da lepo poje :)

LiMuBai likes this.
  7. PRR

PRR New Member

Šele zdaj sem si prišel gor, kaj te je zmotilo. :) "Po srbsko" sem napisal samo zaradi geografske lokacije snemanja vokala. Razgledani mladini iz bišve Juge te delitve itak ne pomenijo dosti. Saj veš kako pravijo: niso problem Hrvati, Bosanci ali Srbi. Problem so kreteni, ki so v večini primerov udejanjajo v politiki. Ampak to je že druga tema. Vseeno pa domačini rečejo, da govorijo po bosansko, srbsko ali hrvaško.

lp

LiMuBai likes this.

Share This Page