Piknik 2007

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by LiMuBai, Jun 16, 2007.

1. prowler

prowler Senior Member

z dobro muziko na cd-romu :D

2. For

For Active Member

Ni še veliko časa ostalo...:huh:

A se samo meni zdi da bo udeležba skromna? Tale tema je utihnila.

Predlagam da avtor teme naredi anketo: Pridem, Ne pridem.

Da sploh vidimo koliko nas bo.

Jaz grem 100 % :)

3. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Nisem še niti uporabnikom poslal elektronskega sporočila, da bo piknik.
    Tako, da jih tudi bore malo ve še za to za1x.
    Jih bom pa obvestil do drugega tedna 1x.
    Mogoče že tudi danes (nikdar se ne ve) ;)

4. RokersoN

RokersoN New Member

Lep pozdrav tudi od mene!
    Rade volje bi se udeležil tega piknika tak da dam udeležbo na 50% zaradi prevoza, sicer je možnost dobiti prevoz od kakšnega kolega pa se še kak inštrument prpele zram in se da nardit jam (v mislih mam svojga bobnara) ampak to je tudi bol tak tak. Sem pa iz šmarja pri jelšah to je nekje 25km vzhodno od celja pa do ptuja bi se sicer dalo vozit z vlakom iz vsake relacijo (od kopra dalje) tak da bi blo kr dobro če bi bil revoz vsaj iz ptuja iz železniške na nek način organiziran (študentski kombiji, kir ko je dobre vole pa ma avto pa se rad fura itd. . .). Ideja samega piknika mi je sicer zelo všeč ampak nekak se mi bol zanimivo zdi da bi bli mi iz forume če smo že neki glasbeniki (priznani, nepriznani, začetniki, mojstri,...)v glavnem mi ki imamo radi glasbo in hočemo postati tudi del nje.:4:

Rok

5. DaMachk

DaMachk Senior Member

Slišati je mamljivo, škoda da ne morem prit :(

6. prowler

prowler Senior Member

Kakšnega bobnarja in kakšnega basista bi blo fajn met tam! :D

7. tatznanja

tatznanja Junior Member

ojla

dragi kolegi plektraši ali lahko tudi stari rokeri pridemo no jaz sicer nimam daleč pa vseeno nimam prevoza sem brez avta bi pa rad prišel da se malo družimo pa da spoznamo med sabo.
    Če pa gre kdo iz murske ali pa radgone bi pa prosil če bi bil tako dober da me pobere bom zelo hvaležen lep vintage pozdrav vsem

8. LiMuBai

Obstaja še ena postaja Moškanjci - ta je bližje ribniku kot iz Ptuja. Približno 3min z avtom od postaje do ribnika.

Je bila ena varianta tudi v igri že pred časom ampak tista bi bila malce dražja. Cenejša od te bo bolj težko kje najti.

9. borutdez

borutdez New Member

Ej, žal sem 11.avg še na morju. Če pa bo kakšen drug termin še kakšen piknik in bom dostopen, vsekakor rad pridem.

10. a-mol

a-mol Member

piknik

Jaz točno še ne vem kako bo stvar pri meni če pridem bom verjetno prišel z celo familijo in mogoče s kitaro lahlo pa bi pomagal pri peki na žaru ker sem po poklicu kuhar in to že delam 21 let LP a-mol ( SILVO )

11. RokersoN

RokersoN New Member

Ja super če je še bližja postaja to je že par procentov več da pridem. Ka pa potem za nazaj. Do kdaj bi to približno trajalo, kolko vem so cugi tam nekje do kakih enajstih al neki takega. . .

12. LiMuBai

Bom prečekiral do ju3 popoldne, pa ti napišem tu.
    LN

13. For

For Active Member

Seveda! Kar nekaj nas je :D :)

Glede prevoza pa....jaz ti ne morem pomagat, žal...:)

14. RokersoN

RokersoN New Member

porka pe porka eva za nazaj nimam nbenga cuga štop bi pa tud znal bit zanimiv iz tistih rovt. ka plačat je treba vnaprej al ahk pol ko tja pridemo?

15. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Še 13 dni...

LiMuBai boš kej denar pobiral ?
    A še vse velja kot je bilo rečeno ?

a kišto maš že ?

16. LiMuBai

Za administracijo ne bom pobiral denarja.
    Kaj je bilo napisano velja (čeprav se ne spomnim preveč dobro, ker sem bil slučajno na enem pinakolada pikniku ;) )
    Kišta se že hladi :)

17. NoMAD

drug teden se vidimo na pikniku...

kar me trenutno zanima je prevoz za tiste, ki gremo z moje strani oziroma z mano...

torej:

1.
    me zanima for. če si že prodal golfa, in ali greš zmano ?

2
    313 - si se živ; javi se da se zmenimo !

3
    AliAs, Prowler ... javita se na ZS da se zmenimo kje in kako se dobimo

4
    f(r)ienda menda ni ker je/bo na Hvaru...

18. For

For Active Member

Golfa sem prodal, ampak imam eno tigro (Opel) od sodelavca, tako da lahko vozim prowlera in mogoče še dva ki nista večja od 150 cm :D. Lahko se pa zgodi da ta teden dobim svoj avto in sta "tista dva" od zadaj lahko večja kot 150 cm :D:D :p: (za tiste ki ne vejo ...sem z Jesenic :))

Fajn bi bilo da se do petka zvečer napiše (potrdi) kdo gre in kdaj (kje) se dobimo, mi ki smo iz tega gorenjskoljubljanskega konca :)

19. NoMAD

LiMuBai !!!

Kdaj naj bi se cirkus začel ?

20. LiMuBai

Uradno - pišuka, nimam plakata nobenega tu :S

Če se ne motim ob 18h (al pa 17h).

Nisem bil na sestanku, ker sem imel obveznosti ampak ziher je eno od teh dveh (90% da ob 18h)

Share This Page