Piknik 2009

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by Anja88, May 14, 2009.

1. For

For Active Member

Posnetek 24 sem na novo naložil ker je mp3 bil v overloadu .....malo je hrščal :)

Drugač je video enak ...le mp3 sem zamenjal ...

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=MyzPcOdV_KQ[/YOUTUBE]

Nadaljevanje sledi .... ko bo kaj časa spet :) .....grem jaz zdaj za Beograd, Josipa Broza pozdravit :D

....se tipkamo v ponedeljek :)

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Srečno pot, pozdravi nam Maršala! ... pa na Skadarlijo ne pozabi!

3. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

Včeraj mi je pol zmanjkalo časa za komentar!

Od jammov se tudi meni najbolj dopadeta dva od FGL-ja in Lesho-ta (ena blues pa tist Jimi Hendrix - ZAKON)!!!

Kar se tiče našga nastopa, meni se ne zdi spet preveč super. Pri večini komadov smo bili zelo neusklajeni. Nas je pa prvič se mi zdi Brina ven vlekla, ker je glede na to, da se ni dobro slišala dobro zapela! Zdej je začela hodit na solo petje in se mi zdi, da je že malo napredovala. (špil na Rock Kamnolomu prejšnjo soboto je bil res dober).

Kar se tiče samega zvočnega posnetka je ful dober zvok! Brino sta okusno malo popravila, prav boljši glas ima :D
    Edino bobni so malo problem, ker je naš bobnar preveč nežen. Ker so bli verjetno gate-irani naš nežni bobnar verjetno pri vsakem udarcu sploh ni presegu tresholda gate-a :p

Najbolj mi gre na živce, če nekdo ko igra kitaro ne bend-a dovolj!!! Še bolj mi gre na živce, če sem to jaz! :D :D :D

PreRock so pa odlično žgali!!! Zelo usklajeno in dober sound! Svaka čast! :)

4. KASTOR

KASTOR New Member

Meni se osebno zdi ta nastop na pikniku najslabši v zadnjem obdobju...pa ne da bi se samohvalno kritiziral pa se pametnega delal..........res smo bili neusklajeni ritmično+ moje težave z kitaro in me je kar malo sram da vsi tole fušanje gledajo .

@NoMad...meni se zdi da en moj post manjka?!?
    ok nima veze.

Se pa takoj opazi razliko ko nastopijo PreRock.. stari mački v glasbi ko stopijo gor....zelo povezano in usklajeno igranje....z veliko filinga...in se kar sprašujem koliko nam še manka da bomo tudi mi lahko igrali vsklajeno kljub nemogočim pogojem na odru!

For in ostala zasedba...SVAKA ČAST!!!!

5. prowler

prowler Senior Member

Ja, tista vaša Brina je res dobro odpela. Sem se že takrat "pod" odrom čudil, kako je, kljub težjim pogojem, pela dokaj natančno. Pa tudi dol z odra, se mi zdi, da je ona tista, ki drži bend skupaj :D
    Niste slabo odigrali, sploh, ker pridem jaz kasneje na vrsto, ki sem igral in pel verjetno zelo obupno. (Sicer nisem igral na svojo kitaro, nisem uporabljal svojih efektov in malokrat igram stoje, tako da imam izgovor ;))

Za PreRock pa itak vem, da obvladajo.

6. NoMAD

Men se tudi zdi da sta oba s f(r)iendom nekej pisala, in je to pol zginlo... Najbrž je NUFAN zbrisu, k nam je fouš da ga ni blo ;) jaz nisem !

7. NUFAN

NUFAN Forum Administrator Staff Member

Zbrisal sem samo od KASTOR-ja...on že ve zakaj ;)

8. DIGI

DIGI New Member

prerock

Hvala,hvala za pohvale našega benda,ampak verjemte mi ,da to ni nič drugega kot vaja,vaja in še enkrat vaja...pol se pa že mal sliši!!!!:D

9. For

For Active Member

Hvala fantje!

Kastor, jaz sem vas itak samo enkrat gledal ...takrat na Farmer Rocku, in verjemi da tole ni najslabši nastop. Meni je zelo v redu ....resnično! ....zdaj pa ko je razmerje instrumentov boljše ...se prav dobro sliši.

Takrat si skoz jamral da se ne slišiš :D ....na posnetkih si pa glavni :p:

Še enkrat ...Bravo Čist Drugu!

prowler, že imaš izgovore pa še slišali nismo kaj si delal :confused: ...to ti prenventivno a?

Preden začnejo poslušat da vejo zakaj si "slabo" igral ... :D ....ta je dobra ja :)

Friend, glede bendanja ....se počutim enako ....tako da nisi sam :)

10. Čist Drugu ni zelo slabo :D, tale brina je res napredovala...kitarista se nekak neki nista ujela, bobnar nekak nima groova.
    PreRock...ni kej, obvladate, to je to :D, sem užival v poslušanju

Last edited: Jun 21, 2009
  11. vampire

vampire Dobra vila

..no, kar se benda čist drugu tiče se prav vidi, da nimajo glih vsak drug dan skupne vaje! ..še nekaj kilometrine skupnega igranja, da se orng navadijo drug na druzga, pol lahko pa tudi kakšne napakce delaš, pa se to ne bo tako hudo poznalo, če te bo kdo drug v bendu zvlekel ven..

12. For

For Active Member

Hvala blueman reissue :)

Evo še zadnja tri videa od skupine PreRock

Zadnji komad (Krug) v zadnjem videu je "čira čara" ker ni posnetega videa (Mustafa ugasnil kamero :D)
    Sem uporabil video iz prejšnjih komadov za podlago :)

25
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=QG84xHKeYnc[/YOUTUBE]

26
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=qlt_ewRBX5E[/YOUTUBE]

27
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Y9AR3Xy8rfM[/YOUTUBE]

13. vampire

vampire Dobra vila

..jebemtiš, ja..

..če kamera nebi bila na kablu in če bi kakšnega manj spil, bi bilo malo bolj posneto in se nebi tako treslo, kot se mi je.. ..mi je kar malo žal, da nisem bolj pazil, lahko bi bili boljši video posnetki.. ..drugo leto bo treba še kakšno več dorečt glede snemanja! ..fajn bi bilo, če bi bila vsaj dva, ki bi samo snemala!

14. For

For Active Member

..ma dobro je! :)
    Če bi samo od tam na stojalu malo več zumiral, bi bilo še boljš ...

Pozabil sem napisat da mi je v drugem komadu (Čik Blues) zadnjega videa počila struna že na začetku ....kitara je čist razglašena ...PISMO! :(

Nič se ne sekiraj vampire ...čist v redu je posneto! Naslednjič bo še boljš... :)

15. NoMAD

Če je Čist Drugu rešvala Brina, je pa vas Bruno.
    a maš še kej na zalogi? al je to zdaj vse?

v kompletu je zdaj

• 10 Stingrayevih videov
    • 8 Robijevih
    • 6 FGLjevih afterparty
    • 27 Forovih
    skupaj 51 posnetkov

kdo je videl vse? :mellow: ... sam jaz, al je še kak norc vse pogledal?

16. vampire

vampire Dobra vila

..priznam, da se mi čisto vsega res ni dalo gledat, sem pa vsak posnetek preletel in se ustavil na zanimivejših delih..

17. For

For Active Member

.....ja, Bruno pa Luka :D

vampire sram te bodi!!!! Kako veš kateri so bolj zanimivi deli, če jih nisi pogledal?

Še nekaj posnetkov je, ampak brez mp3-jev ....tako da bom mejčkan izbral in naložil še enepar .... :)

Ne vem zakaj ne bi vse pogledali? Hudo bi bilo če bi bilo vse na enkrat gor ....tkole pa ...že 22 dni gledamo ......jaz sem vse pogledal ...pa ne sam enkrat :D

18. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Še slikic:

19. NoMAD

jop, lučko pržgem, pa dnarčke štejem ...

20. vampire

vampire Dobra vila

..najprej sem pogledal tiste na katerih fušam! ..logično..

..preskakval sem dele, ko blebetaš pred špilom in razna oglaševanja kitar in testiranja tvoje gibsonke! ;)

Share This Page