Piknik 2010

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by Atmo, Apr 23, 2010.

1. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

[YOUTUBE]http://youtube.com/watch?v=R0F-L80h0Ec[/YOUTUBE]

2. vampire

vampire Dobra vila

@Friend: A to je blo tisto jamranje pa dretje iz tebe, zunej?!! ;)

3. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

A misliĹĄ na ta komad od Shapeshifters, takrat k smo ga tut zunej ĹĄpilal? Takrat sm tut nekaj jamral zravn, ja :D
    Samo je zaj*** ritem in ne morem zraven dejansko pet.

Last edited by a moderator: Jul 22, 2010
  4. Stingray

Stingray Super Administrator

@Meho: Hvala. Ko bom velik se ga bom tudi jaz naučil. Res lep komad in odlična izvedba s tvoje strani.

S teĹžkim ĹĄtajerskim srcem moram priznati, da ste tokrat res zmagali :)

Last edited: Jul 22, 2010
  5. protein

protein Member

Je blo prijetno, sem bil pa zaspan in sem zelo zgodaj odĹĄel proti domu....
    Malo mi je bilo edino Ĺžal, da nisem bil več zunaj....
    Lepo vas je bilo videti po enem letu zopet nabrane skupaj in spoznati ĹĄe nove člane....
    Skratka,hrana je bila odlična,pijače tudi zadosti, ljudi mislim da manj kot lani (ali pa se motim)....drugo leto pa zopet,ne?

6. Stingray

Jp, lani si zunaj na jam sejah prav zaĹžigal - sem se ravno danes spraĹĄeval zakaj letos mojega največjega jam session favorita nimam nič posnetega v njegovem naravnem okolju. Po drugi strani smo te pa 'mi navadni amaterji' imeli priloĹžnost videti med nami z akustično kitaro v roki kar tudi ni slabo :) BoĹĄ pa drugo leto nadoknadil ;)

7. protein

protein Member

Ah,zaĹžigal ravno nisem,sem se pa trudil igrati kolikor toliko v skladu s podlago lansko leto:)
    Nimam nikogar za amaterja, vsi smo pač na poti učenja in napredujemo iz leta v leto (no, osebno nazadujem, ker veliko delam in nimam veliko časa za vadbo)...letos je bilo čisto prijetno notri (btw,kitare, ki sem jih igral so mi res pasale v roke, pa sem ponavadi zbirčen okoli teh). Glas imam pa (ĹĄe vedno) porazen:)
    Sem ĹĄel pogledat ven, ko mislim, da je soliral Zingy in moram priznati, da je bilo sliĹĄano odlično (sploh bobnar in basist sta bila usklajena do pike).

8. Stingray

9. zingy

zingy Member

Heh, tu je bilo ĹĄe svetlo in sem videl, kaj sem igral :) Ko je nastopila noč sem pa Ĺže boljkone na slepo igral zadeve :(
    Ampak basist in bobnar sta bila ĹĄpica.

10. protein

protein Member

Dej Zingy, ne prbiji, ker kar sem jaz slišal, je blo fenomenalno, pa je bla že zelo zelo tema....razturaš!

11. zingy

zingy Member

@protein: No, glede na to, da prihaja pohvala od tebe bom kar nehal prbijat :D
    Sem pa zdaj videl, da se da gledat tole v HD lo?ljivosti tudi na youtubu :eek: Moje ra?unalo to lo?ljivost sicer poganja s precej težavami, ampak slika je jasna kot solza! S ?im si tole snemal, Stingray?

12. Stingray

Z digitalnim fotoaparatom Sony DSC-TX7. To je tista majhna, tanka, srebrna škatlica, ki sem jo 5 minut iskal, ker se je skrila v eni pesmarici. Presneta nanotehnologija :D

13. prowler

prowler Senior Member

Mislil sem, da bo ve? slik in video posnetkov. Škoda.

14. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Ja in zunej se je absolutno premal snemal... škoda.

15. Robi-kita

Robi-kita Senior Member

jaz bom še dodav, preprosto ne utegnem :D

16. FGL

FGL Member

Zgleda, da ste se res fajn imeli, super! Tudi igrali in peli ste super! =) ?akam še na ostale film?ke/slike in na njihov kon?en seznam.

Lp

17. Robi-kita

Robi-kita Senior Member

Res je, pravzaprav popolnoma primerljiv piknik z lanskim, meni osebno celo boljši, škoda da nisi šo, sem nazadnje mev poln avto prostora...

Film?ki... ja em... khm... bojo en dan :D

18. Stingray

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=rdFaagonuGM[/YOUTUBE]

Last edited: Jun 4, 2010
  19. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

V redi reportaĹžica! :)

20. Atmo

Atmo New Member

Tole je pa skor obvezn reklamni video za piknik!!!!!!!!!!!!

Share This Page