Piknik 2013

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by LiMuBai, Aug 27, 2013.

1. valdoltra

valdoltra New Member

Jst bi šu... sam loh šele okol 18h štartam... Lahko pa tud pelem če je komu kul pa mu ura ustreza. Kolk je zaenkrat po osebi €?

2. Jericho

Jericho Member

No če se prijavimo tako, da samo tu gor povemo če pridemo pol javljam, da pridemo dodatni štirje :)

Aja pa zanima me, kot verjetno druge koliko je prijava € ? Pač koliko je prijavljenih etc.

PS: Vsi smo v bandu, iščemo pa še vedno Pevca. Tak, da če zna kdo Gunse, Metallico pa te fore lahko poje zravn nas :D Aja pa kak je kaj z "odrom" oz kak bo to zgledalo? Pač prvič bi prišli pogledat pa še nevemo kak zgleda to :)

LP

3. Robi-kita

Robi-kita Senior Member

jaz pridem sam očitno... vsi so me zapustli haha :D

4. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Dobro te je zdresirala ;)

Upam, da si jih nahecal =)

Mislim, da ima NoMAD še prostor. Bodi na liniji s Shemshi, ona je navigator :).
    Od opreme pa po želji. Jaz lahko ene simpl zvočnike prpelam,kaj druge oprema pa nimam. Vsaj kaka akustična kitara mora biti, al ne? ;)

Lahko pripelješ vse zgoraj našteto. Saj nimaš daleč. Lahko pridete tudi s svojim vokalnim bendom kaj zapet =)

Kot sem zgoraj že @zingiy-u napisal. Poveži se s @Shemshi, bo ona vse rešla ;)

Super! Se vidimo. Cena je tam do max 15€.

Oder je celo prizorišče ;)
    Ceno sem v prejšnjem odgovoru že napisal.

Malo se te potrudi ;)

5. shemshi

shemshi Super Moderator Staff Member

Sicer nisem dobila nobenega pooblastila s strani Nomada, da mu lahko napolnim avto, ampak mislim, da bo na poti vesel družbe. :)
    Bom Nomadu poslala sms, g3jam ti pa mi prej pošlji ZS, da se zmeniva.

Z zingyem je zmenjeno.

Super. Iz kje pa štartaš, da se ve, če bi kdo želel s teboj?!

6. Jericho

Jericho Member

Kaj se da tam prespat? Pa komu je treba denar dat, pa kdaj? :)

7. zingy

zingy Member

Samo da javim, da žal zaradi zasedenosti Aleša (basista) in Martina (bobnarja) ne bo. Meni je uspelo še termin rezervirat, upam da mi nič zadnji hip ne vskoči (navsezadnje imamo ta teden petek 13. - pazite se :) ).

Dobro je pomisliti še na to, kako bo urejen štrom - da bo dovolj razdelilcev in vtičnic (sam bom imel za svojo opremo en dovolj velik razdelilec), tu je ponavadi največ težav :)

8. LiMuBai

Da se pošotorit ali če te ne moti hrup...na klopci ;)
    Denar se bo dal na samem pikniku meni, ko naredim obračun. Š e nisem bil po nakupih =)

Glede na to, da prvič nismo imeli težav s tem mislim, da bo zdaj še lažje, ker bo manj opreme.
    Nekaj jih bom jaz vzel. Če pa bo manjko, pa bomo tudi to zrihtali.

9. valdoltra

valdoltra New Member

Delam do 18h pol pa načeloma lahko štartam. Drgač pa iz Ljubljane.

10. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

Mene na žalost ne bo. Uživajte!

11. LiMuBai

Pride tudi @jopriber, s kolegico. To je njeno sporočilo:

12. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Evo mene nazaj doma.

Š tartam jutri okol 15:30h in poberem v Lj Zingya in g3jam (Tothenhosen če se ne motim?) in nato v Celju Shemshi...

gremo ZSMjat...

13. NoMAD

Glede na vremensko napoved se nam obeta zgodovinski trenutek: Prvi trzalica-piknik brez dežja! :woot_jump:

14. NoMAD

Piknik je kljub manjši udeležbi uspel. Rajali smo do treh zjutraj... upam da ste vsi srečno prispeli domov!
    Na samem pikniku smo tudi zelo uspšno porazili grke. Prepričan sem da #junakom brez našega navijanja ne bi uspelo ;)

Nekaj slikc z mojega fotiča:
    prvi_1.jpg prvi_2.jpg
    prvoprispeli

seefe resuje linke.jpg
    šefe rešuje internet

navijasska_cona.jpg
    navijaško središče

15. shemshi

zunanje ogrevanje :)

Robijev legendarni instrument domače izdelave :)

Notranje prizorišče

šef (ki nikoli ne gleda grdo) ;)

16. LiMuBai

Š e z moje strani zahval vsem, ki ste prišli iz daljnih slovenskih krajev, v osrčje Lukarije.
    Bilo nas je manj od pričakovanega, ampak dovolj, da smo se imeli lepo.
    Edino sponzorja za ogled košarkarskih tekem si moramo omisliti v bodoče. Sta @AliAS ter moj bratranec malo drago plačala ogled. @Shemshi se je bolj računovodsko znašla ;)
    Upam, da nas bo naslednjič veliko več in da bo tudi takrat naš sonček toliko prijazen pri pecivu ;)

17. NoMAD

Račun prosim! Prav tako upam, da si tud ti prišel skozi vsaj z pozitivno nulo!

18. AliAs

AliAs Super Administrator Staff Member

Za naju s chipipi je bil piknik prav prijeten zaključek najinih Madžarskih počitnic :)
    Košarkarsko tekmo sem si pa lahk ogledal iz prve vrste, zato ne bomo nič izstavljali računov ;D
    Hvala kuharju za odlično večerjo in shemshi (mogoče še komu?) za zelo okusno pecivo :)
    Moram pa priznati, da so me blazinice kar fajn bolele... bo treba po treh mesecih pavze spet malo začet igrat, pa posnet kašn video ;P

Upam, da se spet vidimo kmalu :)

Last edited: Sep 16, 2013
  19. shemshi

Hvala tudi tebi za organizacijo in vsem za dobro družbo. Tudi jaz sem uživala.

Pismo, res ju je tekma drago stala. :S Hvala, ker smo si jo lahko ogledali!
    Da, da, jaz hitro naredim kalkulacijo stroškov. :) Imam še viška prenosa podatkov, lahko organiziramo še ogled finala. :D

"Pri sladkosnedi Lidiji" dobrote pečem z ljubeznijo in sem najbolj vesela, če se najde gruča hvaležnih jedcev. :)

Iz prve vrste - VIP, ker si imel hrano, pijačo in še živo glasbo. :D

20. zingy

zingy Member

Meni ni uspelo, ker sem delal prijatelju uslugo (prevažanje in prenašanje vseh vrst starinskega pohištva) in sem v zameno fasal ne le muskelfibr, temveč tudi hudo angino in sedaj imam dieto antibiotikov, lekadolov, čaja in mehke hrane. Prav mi je, kaj pa nisem šel na piknik :(

Share This Page