Plavi Orkestar - Od rodjendana do rodjendana (solo)

Discussion in 'Ugotavljamo tablature' started by protein, Apr 27, 2010.

1. protein

protein Member

V 10ih minutah sm prišel nekak do tegale (slab posnetek na youtube,klasi?na kitara,pozna ura :) ),pa vidim, da mam ve?ji problem napisat vse skupaj,kakor pa odigrat... :

E||-------------------------------------------------------------------------------------------------------------9--12-12-14-------------------------|
    B||----------------------------------------------------------------------------------------------9-p10-10--------------------14-\10-12~-10------|
    G||----------------------------------------------------------------------------9-11-11~-9-11------------11---------------------------------------|
    D||-/9-11-9-7-/9-11-9-7-p7/6---------7-h9---7-/11--9/7-9--/9-11-9-7------------------------------------------------------------------------|
    A||-------------------------------9--7/9-------9-----------------------------------------------------------------------------------------------------|
    E||----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Skratka, upam, da je v pomo?, ker meni je solo na tem linku bil ?isto mimo:
    http://www.gitare.info/page.php?id=8443

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vr4npNKDIis[/YOUTUBE]

2. jaka777

jaka777 New Member

najlepša hvala za tole ^_^
    tudi sam sem našel tisto tablaturo ampak je res zgrešena

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

4. protein

protein Member

Nej jo še kdo izmed tistih, kateri ponavadi spišejo tablature za novejše ?lane, pregleda, predno gre v dol poteg. Trenutno sem bolan, pa nekako nimam volje se ukvarjat z igranjem kitare....

5. mondxxi

mondxxi Super Moderator Staff Member

Tole mi je uĹĄlo:

A bi kdo v obstoje?e akorde dodal tole proteinovo tablaturco?

mondxxi ?

Dvigam temo, da se bom spomnil urediti proteinovo tablaturo in dodati v obstoječe akorde...

6. mondxxi

mondxxi Super Moderator Staff Member

Tab dodan obstoječim akordom.

Share This Page