Portal

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by ayo, Mar 20, 2008.

1. ayo

ayo Senior Member

živ

zanima me sam kdaj prbližno bo portal spet začel delat v polni obliki...?

LP

2. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Upamo, da čimprej. Problem je v tem, da smo vsi, ki delamo več na tem, zaposleni in je čas dobrina. Nam je v interesu jo spraviti čimprej na stara pota.

3. partyboy

partyboy New Member

Vem kak je, sem že delal strani, samo sem sam, pa ni dost ratal. Enkrat sem jo u flashu celo, je bil celo login, vse animirano, me je pa zafrkavalo, ko je pri enih bila pisava večja in je vse gledalo čez rob. Vso srečo.

4. Sega

Sega New Member

no men tud na stari trzalici ni všeč to da treba 100-kat kliknt da pridš do pesmi, nebi blo bulš da bi kliknu sm na naslov pesmi pa bi ti že odprlu se unu k te upraša al naj odpre al boš dal dol.

lp

5. ayo

ayo Senior Member

evo še eno vprašanje...

a bo na ta novi verziji tud tista tabela z recent posti na forumu kokr je bla na prejšnji verziji?

6. LiMuBai

Verjetno bo tudi to.
    Zaenkrat imamo še težave z ponudnikom serverja, ker le ta ga trenutno seli in prihaja do izpadov na portalu. Tako včasih ne dela Dolpoteg, potem se na Forumu ne da odgovorjat, in tako naprej.
    Nismo bili obveščeni o selitvi in vas zato nismo pravočasno obvestili.

Se opravičujemo za to.

7. vampire

vampire Dobra vila

Mene pa ful zanima, če obstaja še kakšna druga verzija oblike foruma, ker mi ta rumena seka sto na uro, moti me premajhna ločljivost med novo objavo s tisto svetlomodro barvo in not v podforumih s tistim listom papirja nad mapo.. Mislm, prav iskat moram, če je res kakšen list nad mapo ali ni.

8. LiMuBai

Cisto spodaj imas moznost, da izbiras izgled foruma.
    za portal pa ne obstaja

9. vampire

vampire Dobra vila

Pri meni ni čisto nobene razlike med ''trzalica'' in pa ''default možnostjo'' Med angleškim in slovenskim jezikom pa preklaplja..

10. LiMuBai

Aha, verjetno niso več vidni ostali izgledi na Forumu, ker niso več kompatibilni z verzijo.
    Tako reciva - da za vikend naložim še en eno preobleko in je volk sit in krava cela? =)
    Samo spomni me (saj veš, da me cajt baše in preveč pozabim)

LP, L

11. vampire

vampire Dobra vila

I like it!

12. kitaromat

kitaromat New Member

Kako dodam novico na spletni portal Trzalica.com oz. ali moram biti za to kako pooblaščen, ker mi noče dodati novičke.

13. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Ja. LiMuBaj te mora požegnat.

Share This Page