predlog za nov kotiček

Discussion in 'O strani, s stranjo, za stran' started by MaMuT, May 18, 2008.

1. MaMuT

MaMuT New Member

predlog za nov kotiček

lp

ej, ful uredu so mi te kotički k jih trzalica ma, pa me sam zanima, če je tle loggeran kdo k ma kj več pojma o rock oz. na splošno o petju. Tko d če je kdo pa če se mu da bi ful predlagou d se tle na forumu odpre kotiček za vokal al pa pač neki u tem smislu.

lp, MaMuT

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Velja tako kot za vse nove predloge za nove sobe, kotičke itd...
    Najprej se mora nabrat mal materijala, da se vidi, če je res interes, in če sobe majo prihodnjost.
    Smo jih že precej odprl na novo, pa nekak niso zaživele ... tud sam sem jih enepar zakrivil :p:

zato če želiš pisat o vokalu, al pa o dretju, ali belcantu, growlanju, skrimanju; al kr je še takihle tehnik, predlagam da začneš v sobi Ostalo
    Velik smo pa že o petju predebatiral tudi v sobi z exibicionisti

3. prowler

prowler Senior Member

Jaz imam nekaj gradiva o petju, ampak je v angleščini in v tem času nimam časa za prevajanje. Lahko pa to ti narediš!

4. MaMuT

MaMuT New Member

Ja ej ful sm zaintereseran, k mamo zdj en cajt en bend, pa mi je mau tko, d morm skoz posnemat, pa gledat druge peuce kko pojejo pa jih posnemat. Sej teorije za klsično oz. operno petje mam neki, pa to solo petje pa sranje že. Sam glede rock, pa scream rock vokala se mi pa zdi d je bl mal tle na netu, alpa saj jest ne najdm.
    Tko d se priporočam:D

lp, MaMuT

Share This Page