slo. komad iz videospotnic

Discussion in 'Iščemo besedilo ali naslov / izvajalca pesmi' started by KASTOR, Dec 5, 2007.

1. KASTOR

KASTOR New Member

Hja...tega je že kar davno....odkar so ukinili videospotnice......škoda...meni je bila najboljša glasbena odaja pri nas.......ampak kaj čmo če so na RTV-ju nori!...No tko....zadnjič sem se spomnil nekega spota.....seveda slo. banda......vendar se naslova pesmi in naslova banda ne spomnim.....še melodije se bežno spomnim....vendar vem da je v začetku zelo baladen komad in na koncu komada žagajo .....hja....to bolj malo pove........vendar upam da se bo kdo spomnil če povem da je bil videospot nekakšna risanka v kateri neki deček zaliva mesojedo rožo.......tako tista roža raste....on gre spat in mislim da ima neke nočne more......pol uglavnm tista mesojeda roža.... mislm da požre luno...če se prav spomnim..v risanki je prizorišče nekako tako da je ta mesojeda roža pri oknu...na drugi strani okna pa postelja...tako ta mesojeda roža skozi okno poje luno....in ravno v temu delu ga žagajo....pred tem pa na mogoče mal na baladičn način poje... ..hja....upam da kdo ve o kerem komadu govorim:D

Izvajalca pa naslov pesmi bi rad zvedu:rolleyes:

2. toilet

toilet New Member

he..ceprav sem redno gledal vidospotnice, se tega videospota ne spominjam.
    drugace so bile pa zakon.

lp,d

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Ja jest se pa spomnim... ampak še manj kot ti :(
    dobr se spomnim risanke, pa rastlince :)
    resnici na ljubo pa nimam nbene muske zraven zapakirane...
    Če bi me kdo vprašal kaj je bla za ena muska bi najbrž reku da sta bla Slon in Sadež ;)
    žal...

4. KASTOR

KASTOR New Member

hvala za odgovore:D

sem ga že našel......poglejte si ga pa rečte da ni hud!!:D

osebno mi je ful dobra animacija....pa tud kitare so dost zanimive za poslušat

http://www.trafficreligion.com/woman/

5. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Res je ... pravi T-rex od rastlince :)

Share This Page