Tanja Žagar - Ljubezni najin čas

Discussion in 'Ugotavljamo akorde' started by uroskoscak, Feb 1, 2015.

1. uroskoscak

uroskoscak Member

Pozdravljeni Prosil bi za akorde Tanje Žagar Ljubezni najin čas.. Oktava je -2 prvi akord je C vec pa ne vem

Hvala!!!!

link:
    https://m.youtube.com/watch?v=ANlcICvdnl4

Tanja Žagar Ljubezni najin čas

Lunin sijaj, obala iz sanj.
    ti nisi tu noč šepeta.

Kot v snu iščem znak morje briše tvoj korak tiho nežno valovi v meni se spomin budi.

svetla je noč v meni mrak
    iščem zaman tvoj korak.
    ko bi vedel da še vedno čutim tvoj poljub dobro vem da še vedno ljubim ljubim ljubim te.

Ref:
    uoooou Ko valovi v en glas o tej zgodbi pojejo je ljubezni najin čas

kit:

svetla je noč v meni mrak
    iščem zaman tvoj korak.
    ko bi vedel da še vedno čutim tvoj poljub dobro vem da še vedno ljubim ljubim ljubim te.

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Zdej se pa tkole zmenva: Najprej si boš zaželel ene akorde od kateregakoli slovenskega izvajalca, ki ni Tanja Žagar. Potem pa greva lahko spet nazaj na Tanja forever....

PS
    Upam da se Tanja zaveda kakega straith fana ima v tebi

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Ko bi se zanimal še za kaj več kot samo za Tanjo, bi vedel da je tukaj samo stopila v Anikine čevlje.
    [​IMG] Ljubezni najin čas

im ker ima nižji glas od Anike tole ni v D duru... pa tudi v C duru ni kot napačno ugibaš. Š e malo nižje ...

4. protein

protein Member

Po pravici povedano nisem niti vedel, da je Tanja tole "priredila"....original z Aniko je pa legendaren...komad moje mladosti...

5. galex

galex New Member

6. protein

protein Member

Pa sej smo vedeli, da niso originali...še ko sem kupil originalni CD daljnega leta 97, je lepo spisano, kdo je originalni avtor pesmi...ampak eno verzijo si zapomniš in tista ti je najbolj pri srcu, ker so nanjo vezani spomini,vonji,dogodki,...

Share This Page