TOOP Š IT !

Discussion in 'Izvajalce in njihove izdelke' started by jeffporcaro, Dec 8, 2012.

1. jeffporcaro

jeffporcaro Member

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

!!!! ????
    ne razumem

3. jeffporcaro

jeffporcaro Member

.

Last edited: Dec 8, 2012
  4. jeffporcaro

jeffporcaro Member

predvidevam da ne razumeš kak lahk tak noro špilajo :)

5. NoMAD

Zakaj top šit ?

6. Duffy

Duffy Member

He, he, Nomad, "top šit" v novejšem žargonu pomeni "vrhunsko".:lol:

7. jeffporcaro

jeffporcaro Member

Duffy, točno tako :)

Last edited: Dec 9, 2012
  8. jeffporcaro

jeffporcaro Member

ta kitarist je res legenda, mu večina kitaristov še do gležnjev ne seže... za moje pojme je v isti ligi kot recimo Chet Atkins, Hank Garland, itd itd :)

9. NoMAD

bah - najbrž že mal po zemlji smrdim :(

10. Caps Lock

Caps Lock New Member

Težko je definirat odlične kitariste. Večinoma kar se da samo prepoznat samo je začetnike. Jaz osebno nebi mogel ocenjevat kitariste ali pa jih razvirstit po lestvici. to je za mene nemogoče.

Drugače pa je lep udobn chill komad (an-noor) katero zelo lepo poudarja sama kitara in ne pozabimo na prijetne tone klavirja. In res redko najdeš kakega kitarista kateri ne igra neprestano in se prepusti samemu komadu in zgleda, da se zaveda koliko lahko v komadu naredi tudi sama tišina in znižanje glasnosti. všeč mi je tudi njegov funky zvok feršterkjerja. Pa da ne izpustimo tudi dobrega basista kateri postane glasnejši kadar je treba. No, uglavnem komad deluje zaradi benda in ne zaradi kitare.

Večina naletiš samo na bend, kateri dela eno in isto spremljavo, kjer se lahko nek kitarist z egotom znori. Tukaj pa vse deluje kot mora.

Share This Page