V Dolini Tihi

Discussion in 'Ekshibicionisti' started by AliAs, Feb 27, 2007.

1. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

:24: :24: :24:

kaj če bi tole še enkrat probal iz C-dura?
    se mi zdi da ima celo for probleme v nižjih legah...

ej, pa zakaj se mi ne smemo smejat - ti se pa ohka!

slovenština rules!
    sam po pravici povedan se naglas komej zazna... sem se bal da bo bolj očitno.

Last edited: Apr 18, 2007
  2. dimi

dimi Senior Member

heh... oba ocenjena s super :24: :24:

3. For

For Active Member

Hvala dimi ;)

Hvala :p Vse je bilo od prve, pa moral sem brati besedilo, ker ga ne znam na pamet.

Nisem se mogu zadržat, ker so me otroci tako čudno gledali....bogsigavedi kaj so si mislili.. :p Nisem še snemal ko so oni doma...to je prvič. Saj se še slišijo v ozadju... Vmes med petjem sem jih moral opozarjat da sta tiho. če to ne bi zbrisal, bi slišali....ha ha ha
    Potem bi bili problemi pri tistem najvišejm glasu...če bi šel iz C :42:

Zakaj sem se smejal...a nisi slišal: "pesmo", a on "začel" je...in še par tak?nih ki so mi ušle :100:

Prav vesel sem da se naglas komaj zazna :yahoo: hvala! ;)

Last edited by a moderator: Apr 18, 2007
  4. ryms

ryms New Member

ja ne sej je fajni posnetek...pa se smesen je...dej ga na bedarije.com..heh ;)

drgac pa kaj ce bi naredli na tralici prav kak player da bi se dal komad kr online poslusat da nebi blo treba downloadat?
    sam to je sam ideja...;)

5. odem81

odem81 Member

Bravo for :24: , mogoče še jst pošljem svojo verzijo :p
    Sej ti ga...a nimaš QuickTime-a inštaliranega ;)

6. ryms

ryms New Member

mah ja poznam quick time...sam mi ni vsec sam sem se kr odlucu za njega nisem mel druge izbire;)

7. NoMAD

kr se tega tiče je QuickTime res vredu, ker začne špilat še preden je vse dolpotegnen... če pa hočeš pol zadevo spravidi v svoj PC, moraš ga pa al kupiti, al pa se pomujat nazaj v okno z linkom, pa z miško desni klik itd ...

8. Stingray

Stingray Super Administrator

Za ostale, ki tega ne poznajo: QuickTime Plug-in
    Posnetek je najbolje odpreti v novem zavihku, tako da nanj pritisneš s srednjim gumbom miške ali pa z desnim->"Odpri povezavo v novem zavihku". Potem se ne rabiš premikat nazaj. V pro različici shranjevanje poteka popolnoma enako kot je to možno na naši strani - se pravi desni gumb miške in potem "Save target as", tako da ne vidim razloga za nakup profesionalne različice.

9. For

For Active Member

Komaj čakam ... :p

Glede playera...ne vem zakaj se gre.... jaz itak vse kar tukaj najdem zmeraj shranim...vse posnetke ki so na trzalici imam v računalniku...zakaj pa ne? Vsako tolko malo poslušam tiste stare... ;)

10. NoMAD

Naj pojasnim, da ne bom spet noob ispadu...

Zadnje čase ne spravljam več vseh teh posnetkov na disk, zato mi je ta opcija s Quicktimom čist pogodu... deluje pa zelo podobno kot če gledaš posnetke na YouTube.

Na linke sem navajen klikat z normalnim levim klikom, ki mi pač po defoltu odpre nov zavihek, v njem se namontira tist trakec od Quick Time, zadevo poslušam, po možnosti pstim okno kr odprto, pol ga pač čez čas zaprem.
    če se mi zahoče spet fora poslušat, (al pa Odema81 - da ne bo zamere) si posnetek hitro najdem v našem skladišču
    In če ga hočem pa spravit še na disk pol pa tako kot sem napisal (malo v šali in malo zares) se je treba pomujat nazaj na stran, kjer je link ...
    ker...
    Včasih je to mal kompliciran - če maš odprtih ene tri strani in na vsaki po par zavihkov in minil je vmes še dve ure, pa še trikrat sem šel na WC vmes... kje hudiča je zdej tist link
    Zato ti QTime ponuja opcijo, ki je dosegljiva tistim, ki jo kupijo, al pa če maš leseno nogo, prevezo čez oči in papigo na rami! in prmejduš, nič ne odgovarjam če ti papiga slučajno skljuje še tadrug uč.

EDIT

tole sem sicer pisal kot da nekoga nagovarjam (moja literarna svoboda) ker v resnici ne leti na nikogar od na forumu prisotnih, da ne bo spet kakih hudih besed!

11. bombi

bombi Junior Member

odlično je to for svaka čast!!!

12. odem81

odem81 Member

Evo, kot oblubljeno ;) Upam da fanta nebota preveč jezna ker sem jima posnetek pokvaru :p
    TRIO ADIJO

[MP3]https://soundcloud.com/trcalica-6-com/odem81-v-dolini-tihi-v3[/MP3]
    ...NoMAD se pridružiš :109:

13. For

For Active Member

Nič nisi pokvaril... kje pa...odlično je tole!

Super! :24: :worthy1: :worthy1: :worthy1: Všeč mi je da si uporabil tale mp3 z mojimi vokali...zdaj pa res izgleda kot žurka (še več pijančkov) :p ...ampak vseeno moraš še uporabiti posnetek brez vokala da te slišimo samega.... :p

...pa prav nesramen si......runde nisi naročil! :slap: :p

14. prowler

prowler Senior Member

Najbolje da se še kdo posname zravn!
    Ampak čudna pa mi je, da ni noben zavrisku med solažo! Na žurki bi kar odmevalo od vriskanja! :64:

15. For

For Active Member

No....daj si duška :p posnemi še ti! ;) Kaj čakaš?

16. NoMAD

NoMAD se pridružiš [/quote]Bom poskusu!

Sem jih že navadu, da sred noči pojem v svoji sobi. če pa začnem še vriskat ob treh zjutrej :33:

17. ryms

ryms New Member

bom jst tut posnel...sam da ta kabl zrihtam pa program.

če bom lahk boma s sosedom nekak zravn harmoniko posnela

18. ryms

ryms New Member

no mal sem pohitel...heh..sem se svoje vokale posnel..ene par se nas se more zbrat pol lahk mamo pa trzalica band heh tu je link mal sem sound izbolsu..saj zdi se mi no link..
    [MP3]https://soundcloud.com/trcalica-6-com/ryms-v-dolini-tihi-trzalica[/MP3]

EDIT:vriskal pa nisem

19. F(r)iend

F(r)iend Super Moderator Staff Member

Ja hudoo, ane! Kr troglasno je že zdej :24:

20. For

For Active Member

Ma kaj troglasno? Samo jaz sem 4 posnel, potem še odem81 pa Ryms...to je že 6 :p ;)
    Oprosti, ampak jaz te komaj zaznam....boš mogu malo bolj naglas posneti da te slišimo... ;) Tako sploh ne morem komentirati tvoje petje... :42:
    Daj še s tem posnetkom probaj da slišimo... ;)

Share This Page