Z Goričkega V Piran

Discussion in 'Ekshibicionisti' started by odem81, Oct 27, 2007.

1. odem81

odem81 Member

Last edited by a moderator: Jan 23, 2017
  2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Bravo !

Si ti tole komplet vse sam nasnel?

No ja zdaj vsaj vemo, kaj si delal ves ta čas, ko sme te že malo pogrešali...

3. nacon

nacon New Member

Ej sej je use kul, sam poješ pa kukr da bi mel kej u riti :p
    Pa brez zamere, ne mislem nč slabga! :)

4. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Gripa razhaja! ;)
    Ne, ql je to vse. Ne moremo pričakovati, da bo boljši kot Kreslin. Kreslin je Kreslin, odem81 pa odem81. In ni slabo tole, kar je poslal. Sploh ni švoh.
    Ko bodo ostali heroji poslali boljše izdelke, pa bom editiral in dopisal.

5. NoMAD

Pa maš ti kake izkušnje s petjem medtem ko maš kej kukr v riti?
    Tale soba je namenjena temu da naši člani pokažejo kaj znajo. Tisti ki se učijo, pričakujejo, da jim tisti ki znajo več od njih privoščijo kak pameten nasvet, spodbudno besedo in če je potrebno KONSTRUKTIVNO kritiko. Kritike so celo zaželjene, kritike - ne pa zajedljive duhovitosti...
    kritike so dobrodošle tudi od tistih ki znajo manj, da ne bo nesporazumov, a če so negativne zahtevajo vsaj minimalno razlago. Kaj te moti, previsok glas, tresoč glas???nič od tega ne slišim na pričujočem posnetku!

Odem81 je tole zelo dobro odpel, brez fušanja, vbrez nepotrebnega spakovanja, s pravim občutkom za interpretacijo, in res mi ni jasna ta tvoja analna izkušnja...

Pa brez zamere, ne mislem nč slabga!

6. nacon

nacon New Member

se opravičujem, da sm se malce nerodno izrazil.
    Zmotil me je ravno ta občutek za interpretacijo, saj se mi zdi da je odem81 pretiraval z njim.
    Sej vem da boste rekl, da nej sam posnamem kako se to zapoje, ampak ker vem da moj glas ni briljanten kakor od nekaterih raje ne bom pel.
    se pa res opravičujem če sm koga prizadel.

7. AliAs

AliAs Super Administrator Staff Member

Odem, ponavadi te vedno pohvalim, .... tokrat te bom pa spet pohvalil :)

Odpeto super, odšpilano super, drugi improvizirani solo mi je všeč... mah kaj bi našteval... ZELO DOBRA IZVEDBA pesmi!!!

Če bi pa kdo rad imel akorde in tablaturo za pesem Z Goričkega v Piran, pa naj jo poišče na spodnjem linku

Vlado Kreslin

8. odem81

odem81 Member

Hehe tnx. Jst sm itak kitarist ne pa pevc, sam je pomoje še zmeri bolš z palco v riti :lol: kakor brez petja, kar bi bilo dolgočasno...

Ja NoMAD, komplet use kitare :)

9. Robi-kita

Robi-kita Senior Member

Odlično tudi iz moje strani

Sploh inštrumentalni del je prečudovit se pravi fenomenalen!

Petje... hja pravzaprav mi je zelo več tvoja odpeta verzija! Pravzaprav bi bil popoln nesmisel popolnoma enako odpeti kot original, navsezadnje je fajn če pesmi dodapš kaj svojega, pri tebi je to nekoliko drugačen a zato še vedno zelo dober vokal.

veš... ko bom velik bom tudi jaz tako dober kot ti! :D no vsaj upam da bom...

želim lejpi pozdraf in mimo grede je to trenutno pri meni najbolj poslušana pesem od kreslina in DA tudi tvoja različica se bo vrtela zraven kreslina v winampu.

lejpi pozdraf in obilo inspiracije! Sedi 5

10. For

For Active Member

Bravo mojster! :)

..ni kaj za dodati, vse so že napisali... :)

11. edy

edy Member

Odlično odigrano, ritmično točno, odlične so tudi solaže. Pri petju se mi pa zdi, da si poskušal z glasom imitirati Vladota (petje skozi nos). Zdi se mi tudi da ti je pasem malček prenizka.
    Drugače pa za vsako pohvalo! Kar nadaljuj!!
    L.P.

12. Meni se pa zdi da je ful dobro to odšpilano in odpeto...^^....

13. the dar

the dar Senior Member

Lepo všeč mi je celotna izvedba.

14. protein

protein Member

Tole je kul....

15. jany

jany New Member

Danes sem se prijavila in ta formu je super, odličen. Že vidim, kako bomo prepevali ob kitari. Čestitke moderatorejm.

16. NoMAD

Lepo pozdravljena!

Ko se že oglašaš v tej temi, sem pa v prvem postu še popravil manjkajočo link na Odemov posnetek.

Share This Page