Neznan 15

Discussion in 'Doktor za rokenrol in ostalo' started by Stingray, Feb 24, 2006.

1. Stingray

Stingray Super Administrator

VIDEO (Three days grace - Wake up)

Zraven ?e zapoje. Take rabimo :24:

2. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

<div class='quotetop'>QUOTE(Stingray @ Feb 24 2006, 01:51 AM) [snapback]5986[/snapback]</div>
    :slap:
    mogo?e bi blo pa bol? ?e ne bi...
    :42:
    k ?e ne, bom za?el okol po?ilat svoje posnetke...

3. Stingray

V tem direktoriju so amaterski videoposnetki. Meni je tisti zgoraj dober in v?e?. Ima ob?utek za glasbo.

Svoje posnetke lahko za?ne? po?iljati ravno sem. Bom na stre?niku rezerviral prostor zate.

4. NoMAD

<div class='quotetop'>QUOTE(Stingray @ Feb 24 2006, 01:41 PM) [snapback]5991[/snapback]</div>
    kam nej po?lem? ... misli? na You Tube.com

btw a bom pol ta prv s Trzalice, al se je ?e kdo drug tkole exponiral ?

Pa ne mi zamert, ker jest tole jemlem na pol za hec...
    ?e misli? tle komentirat sam strogo in zares... grem kuj dol pa bom zamenu topic...

BTW tip in negov petje mi glih ne sede, kar pa seveda ?e ni? ne pomeni...
    Sej si tale topic odprl, glih zarad komentarjev, ali pa? ne?

still NoMAD...

5. Stingray

Lahko kar direktno meni na ZS, da ga bom dal na stre?nik in uvrstil med ostale amaterske posnetke na Trzalica.com

Samo pohvalimo, ni? ne grajamo. ?e pa ni ni? za pohvalit, pa ni? ne napi?emo.

Ni jih junakov.

Jp. Za komentarje. Pa vsakega se lahko na vrhu teme zgoraj tudi oceni z zvezdicami od 1-5. Potem pa portal prera?una povpre?no oceno in jo poka?e na prvi strani Amaterskih videoposnetkov.

6. NoMAD

<div class='quotetop'>QUOTE(Stingray @ Feb 24 2006, 03:44 PM) [snapback]5994[/snapback]</div>
    Vsak dan se kej novga nau?im...
    tipu sem kuj mal zni?u rating...
    Kr se posnetkov ti?e, tud jest ne mislm tle ?pilat Fredya...
    Tole o tem, da pa tle pi?emo sam pozitivne komentarje me pa kr mal mot.
    Ko bom mel ve? ?asa pa kej resnej?ega o tem...

pa brez zamere.

7. grega12

grega12 New Member

ja kaj a zdej kle kao lahko samo hvalmo grajamo pa ne...beda :slap:

8. posnjak

posnjak New Member

Sej mogoce bi se lah grajal, ampak utemeljen, ne pa u stilu: ***** je slb, kdo je pa nega ucu kitaro igrat, ta tip nima pojma, ...

Ce mata pa ksno resno pripombo (pa kokr tolk objektivno), pa de lah z njo komu pomagata, pa kr pogumno! Muska je cist prevec subjektivna stvar, de bi lahko vsak reku kar mu pade na pamet - bo zlo hmal prevec zamer.

Ta stran obstaja zato, de bi si ljudje pomagal pr igranju kitare, ne pa da bi drug drugmu voljo do ucenja zbijal.

9. Stingray

Ne, narobe smo se razumeli (tisto o negrajanju sem mislil, ?e bo NoMAD kaj svojega poslal. Pa ?e to sem govoril v svojem imenu). Saj vi lahko grajate kolikor vas je volja in kogar ho?ete. Saj ta stre?nik vendar ni na Kitajskem. ?ivela demokracija! Samo so?nim kletvicam na k... in p... se poizku?ajte izgogibati. Pa imejte v mislih, da so v tem direktoriju amaterski posnetki. Pro se nahajajo v sosednjem direktoriju.

Share This Page