Pevka in basist iščeta harmonikarja/klaviaturista/kitarista (Ljubljana)

Discussion in 'Bend te išče / ti iščeš bend' started by AdAbsurdum, Oct 11, 2021.

1. AdAbsurdum

AdAbsurdum New Member

Živjo, že leta pišem komade (sprva samo tekste, zadnje čase tudi glasbo) in pred dvema letoma mi je končno uspelo zbrati bendič (basist, harmonikar in jaz), s katerim sem se lotila dela. Dobro smo zaštartali, kakih deset komadov postavili in jih pet tudi posneli, potem pa nas je moral harmonikar žal zapustiti. Čeprav bi bilo precej idealno, če bi namesto njega vskočil drugi, pa zadev ni problem predelati tudi za klavir ali kitaro.

Kaj igramo? Tango, pank, reggae, gypsy swing, šanson in še kaj v tej smeri. Edino narodnozabavno glasbo in čisti pop prepuščamo drugim.

Koga iščemo? Najbolje amaterja, ki rad malo razmiga prste in ima čas dve, tri ure na teden. Lahko je seveda tudi profi, če bo ob svojih 7+ bendih našel kaj časa še za nas. Leta niso važna, midva sva itak v najlepših.

Kaj ponujamo? Plac za vaje v centru Ljubljane, ravno prav ambicij, kakšno pivo po vajah. Evrov zaenkrat še ni v igri, upamo pa, da tudi s tvojo pomočjo kmalu potegnemo mastne pare od špilov in Sazasa.

Share This Page