Sazas

Discussion in 'Doktor za rokenrol in ostalo' started by NoMAD, Mar 12, 2010.

1. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

Zanimivo branje na temo SAZAS: KLIK

2. Stratata

Stratata New Member

3. NoMAD

NoMAD Administrator Staff Member

4. LiMuBai

LiMuBai Trzalica.COM Staff Member

Jop, sem dobil tudi na mail celotno pdf zadevo.
    In še background poznam ampak ne morem tega tu zapisati.

5. vampire

vampire Dobra vila

Kul! Svašta recesija dela! :cool:^_^

6. zingy

zingy Member

O, NoMAD, si me prehitel, sem mislil tudi sam nalimat. Ja, bo zanimivo - upam, da se kaj dobrega izcimi iz tega (beri: kazni, da jim bo še za nazaj žal :D) in pride do še korenitejšega prestrukturiranja B).

7. basabasa

basabasa New Member

Tresla se je gora, rodila se je miš. Ni? ne bo. Vse bo po starem. Malo se menjavajo med seboj, enkrat je en predsednik, drugi? drug. Par ljudi dobiva mastne honorarje, ostali dobimo po 80 eur na leto. Kljub temu, da imam po novem 343 registriranih javno izvajanih del. Kaj ?emo :) denar sveta vladar, vse za denar - tudi ?love?nost in dušo....

8. basabasa

basabasa New Member

- Ali je sazas pravi naslov?
    - Ali se da prijaviti delo samo za evidenco/arhiv, kot dokazilo o avtorstvu? Ne zanima me posredovanje komada na radije in obra?unavanje.
    - Ali je tak na?in prijave kakorkoli denarno bremenilen za avtorja? Ali imam s to prijavo kakšne stroške?

1. Je
    2. Se da. Samo obrazec Prijava dela izpolniš.
    3. Brezpla?no. Strošek : znamka in kuverta.

9. FGL

FGL Member

Kje je the dark side: http://polnkurac.blogspot.com/ Fajn branje za vse, ki imate radi neovirano ustvarjalnost v glasbi. Med drugim... Se pa nanaĹĄa na sazas...

In ĹĄe kaj o blogu pravi njegov avtor:

"POLN KURAC ima poln kurac sprenevedanja v slovenskem zabavljaĹĄtvu. Vseh obrazov dvojne morale, oportunistov, ljudi, ki le grabijo denar, ne ponujajo pa nikakrĹĄne kreativnosti. Dosti je bilo, potrebno vas je počasi
    ustaviti. Razkrival bom ozadje delovanja SAZASa, farse slovenskih "kulturnih" prireditev, estradnega ritolizniĹĄtva in se ukvarjal s televizijskimi programskimi ter ostalimi floskulami... pa ĹĄe kaj drugega. Zakaj? Ker imam
    vsega poln kurac. Jizah"

Lp

Last edited: Sep 29, 2010
  10. For

For Active Member

11. Anja88

Anja88 Member

Ko bi se začelo vzgajat SLO posluĹĄalstvo bi tudi bilo fajn. Neumni smo Ĺže preveč, ni potrebe, da nas razni turbofolk in pesmi v stilu spodbujanja pitja alkohola, ljubimkanj kr tako, ker je vse igra, voĹžnje ča-ča-ča, ker si pijan....itd...čŒe bi vrteli manj poznane SLO glasbenike in tiste, ki imajo kaj za povedat oz. odpet, zarepat...Te bi jaz rada sliĹĄala! In te tudi imamo. Nimam nič proti več SLO glasbe, tudi proti 50% ne. Samo zavraga, naj pač skinejo 95% narodnozabavne, ker itak samo spodbuja pitje in bedasto obnaĹĄanje in o tem kako enostavna zadeva je ljubezen, Ĺživljenje z nekom...phaaa my ass, absolutno NIčŒ turbofolka, zreducirat razne muhe enodnevnice in ponudit nekaj boljĹĄega.

To bi moja uĹĄesa bila prav vesela.

Share This Page